منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نبرد بیت کوین در حالی آغاز می شود که یک قاتل محکوم برای دستیابی به ثروت 200 هزار دلاری ارز دیجیتال می جنگد.

نبرد بیت کوین در حالی آغاز می شود که یک قاتل محکوم برای دستیابی به ثروت 200 هزار دلاری ارز دیجیتال می جنگد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دعوای حقوقی در نوا اسکوشیا بر سر دسترسی به دارایی های بیت کوین در اختیار ویلیام ساندسون، دانشجوی سابق پزشکی که اخیراً به دلیل تیراندازی مرگبار به هم دانشجوی خود تیلور سامسون در حین فروش مواد مخدر محکوم شده است، در حال شکل گیری است. به گفته وکیل مدافع خانواده قربانی، ارزش این ارز دیجیتال می تواند بیش از 200000 دلار باشد. شنبه گذشته، هیئت منصفه ساندسون را به دلیل قتل درجه دوم در دانشگاه دالهوسی در هالیفاکس در سال 2015 مجرم شناخت.

قبل از شروع محاکمه شش هفته‌ای او، ساندسون از دادگاه درخواست کرد که لپ‌تاپ او – که برای ذخیره حساب بیت‌کوین او استفاده می‌شد – بازگردانده شود. در همان زمان، او منتظر اعاده دادرسی بود (حکم اولین دادگاه او در دادگاه تجدید نظر لغو شد). در ابتدا، ساندسون ارزش حساب بیت کوین خود را بین 8 تا 10 هزار دلار تخمین زد و دادگاه در اکتبر 2022 با درخواست او برای دسترسی به این حساب موافقت کرد.

با این حال، جیمز گودوین – به نمایندگی از خانواده سامسون – با موفقیت در دسامبر 2022 دستور موقت برای جلوگیری از این حرکت را دریافت کرد و پرونده در ماه مه دوباره بررسی خواهد شد.

لیندا بوتیلیه (مادر سامسون) و پسر دیگرش، کانر سامسون، گزارش شده است که یک دادخواست مدنی مرگ غیرقانونی علیه سندسون تنظیم کرده اند. گودوین به عنوان بخشی از ادعای خسارات ویژه و عمومی، تضمین می‌کند که در صورت پیروزی مشتریانش در دعوای مدنی، ارز دیجیتال ساندسون برای استفاده حفظ می‌شود.