منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نام تجاری NFT HEFTY.art با پشتیبانی Polygon با SoTheBy’s شریک است

نام تجاری NFT HEFTY.art با پشتیبانی Polygon با SoTheBy’s شریک است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هنرمندان برجسته و برندهای محبوب در حال جهش ایمانی به فضای NFT هستند. نه تنها به این دلیل که فضای NFT جذاب است، بلکه به دلیل امکانات بی پایانی که به جامعه خلاق داده است.

اکنون زمان آن رسیده است که یکی از هنرمندان برجسته هندی با راه اندازی اولین حراج “فیگیتال” در بزرگترین خانه های حراج هنرهای زیبا بین المللی در جهان، مالک رمپ NFT شود. انکوبه شده توسط Polygon، Hefty. Art، یک بازار NFT سرپرستی شده، با SoTheBy’s شریک شده است تا فیلم افسانه ای MF Husain’s Fury را به کارگزاران بین المللی هنرهای زیبا در سراسر جهان ارائه دهد.

تماشای حراج نقاشی فیزیکی این هنرمند با یک اثر هنری NFT که به عنوان هدیه ای برای مناقصه گران عمل می کند، لذت بخش خواهد بود. این پیشنهاد در 25 اکتبر در کنار حراج مدرن و معاصر جنوب آسیای جنوبی SoTheBy برگزار خواهد شد.

ایجاد یک بنیاد قوی برای انجمن سازندگان از طریق NFT Hefty با پشتوانه چند ضلعی. هنر

حراج زنده در SoTheBy’s لندن، برای همگام شدن با روند رو به رشد صنعت، پرداخت‌های ارز دیجیتال را می‌پذیرد. حراج NFT بدون درگاه پرداخت کریپتو چیست؟ همچنین تخمین زده می شود که آثار هنری بیش از 120000 دلار به صورت آنلاین در یک جایگاه برای خریداران بالقوه نمایش داده شود.

خانه حراج مجلل SoTheBy با سابقه استثنایی در حراج یک CryptoPunk به قیمت 11.8 میلیون دلار و یک Bored Ape به قیمت 3.4 میلیون دلار، بیش از 100 میلیون دلار فروش داشته است. پیش از این، SoTheBy’s بازار اختصاصی خود، The Metaverse را نیز راه اندازی کرد تا فروش NFT خود را چند برابر کند.

«Fury» اثر MF Husain شاهکاری از سال 2000 بود، زمانی که «دوران نقطه‌ای» شاهد سقوط بود و دو دهه بعد با نوآوری‌های عظیم در فناوری، قوی‌تر بازگشت. پیشرفت‌های فضای وب 3، موزه‌داران و هنرمندان را با پتانسیل‌هایی که هنوز به‌کار گرفته نشده است، مجذوب کرده است.

فناوری و اینترنت عمیقاً به زندگی ما تزریق می شود و فضای وب 3 با سرعتی سریع در حال تکامل است. با حراج فیلم Fury، Hefty. هنر در تلاش است تا پایه ای قوی برای خلاقیت عظیمی که قصد دارد وارد فضای هنر دیجیتال کند، بسازد. می توان انتظار داشت که شناخته شده ترین کیوریتورها و هنرمندان از طریق Hefty در فضای NFT حضور داشته باشند. هنر

مشارکت بین Hefty. Art و SotheBy’s به طیف وسیع تری از دوستداران هنر دیجیتال می پردازند. پشتیبانی شده توسط Polygon & EDAO، Hefty. هنر در تلاش برای ایجاد تجربیات فراگیر است که صرفاً بر اقتصاد خالق تمرکز دارد. جالب است که شاهد ادغام هنرهای فیزیکی و NFT در حراج SotheBy در میان هنردوستان پرشور باشیم.

==