منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میلیاردر مصری می گوید بیت کوین خطرناک است و می توان آن را هک کرد

میلیاردر مصری می گوید بیت کوین خطرناک است و می توان آن را هک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • نجیب ساویریس، میلیاردر مصری، می گوید که ارزهای دیجیتال خارج از محدوده علایق او هستند.
  • او بیت کوین را با یک شرکت جذب پول مقایسه کرد و گفت که در صورت هک شدن ممکن است از بین برود.

بازار ارزهای دیجیتال اخیراً از مرز 3 تریلیون دلار عبور کرد و بیت کوین (BTC) از رکورد بالای 68500 دلار عبور کرد. علیرغم اینکه بازار با سرمایه گذاری های نهادی و خرده فروشی به شدت رشد کرده است، نجیب ساویریس، تاجر و میلیاردر مصری، استدلال می کند که ارزهای دیجیتال مانند BTC خطرناک هستند و خارج از محدوده علایق او هستند.

Sawiris: پول در بیت کوین در صورت هک شدن به پرواز در می آید

این میلیاردر مصری اشاره کرد که هیچ قصدی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ندارد و افزود که خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در رمزارزها بیشتر از سود است. در این گزارش آمده است: «ممکن است برای برخی سرمایه گذاری مفیدی باشد، اما خارج از محدوده علایق اوست.

Sawiris بیت کوین را به یک شرکت جذب پول تشبیه کرد که در آن سرمایه گذاری ها بسیار پرخطر هستند و می توانند با پول سرمایه گذاران از بین بروند. او همچنین استدلال کرد که سرمایه گذاران بیت کوین شانس از دست دادن سرمایه خود را با هر گونه تلاش هک دارند. او گفت: “اگر هر گونه تلاش هکری وجود داشته باشد، پول می رود.”

میلیاردر سرمایه گذاری در طلا را تشویق می کند

به جای ارزهای دیجیتال، Sawiris به سرمایه گذاری در طلا اشاره می کند. او از طرفداران سرسخت فلز گرانبها بوده است و دائماً مردم را به سرمایه گذاری روی آن تشویق می کرد. در طول سال ها، طلا پناهگاه امن و ابزار سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران بوده است. با این حال، محبوبیت و ویژگی های اساسی بیت کوین باعث شده است که افراد بیشتری نسبت به طلا به ارز دیجیتال روی آورند.

بسیاری از حامیان طلا نسبت به چنین حرکات سرمایه گذاری هشدار داده اند، زیرا ارزهای دیجیتال نوسان دارند و به ویژه بیت کوین ارزش ذاتی ندارد. بدون توجه به بحث‌ها، عملکرد قیمت بیت‌کوین و طلا در سال‌های اخیر تا حدودی آنچه مردم در حال حاضر به آن اعتقاد دارند و به آن علاقه‌مند هستند را نشان می‌دهد.