منو سایت

میامی میزبان کنفرانس CryptoWorldCon 2022 است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• رویداد کریپتو در شهر میامی برگزار خواهد شد.
• جردن بلفورد و پریا گولیانی سخنگویان رسمی CryptoWorldCon 2022 خواهند بود.

ارزهای دیجیتال و شبکه بلاک چین با ارسال پول بین کشورها و حتی نحوه عملکرد بانک ها، دنیای مالی را تغییر داده اند. به همین دلیل است که میامی میزبان CryptoWorldCon 2022 خواهد بود.

بر اساس گزارش ها، کنفرانس فناوری مبتنی بر شبکه بلاک چین و رمزارزها در آوریل 2022 برگزار می شود. این رویداد از 1 تا 2 آوریل در سالن James L. Knight Center آغاز می شود و نوید فوق العاده بودن را می دهد.

CryptoWorldCon 2022: یک رویداد رمزنگاری بسیار مهم

CryptoWorldCon

میامی به دلایل زیادی شهر جادویی نامیده می شود. یکی از آنها استقبال آن از ارزهای دیجیتال است. در سال 2021، شهر فلوریدا در حال توسعه MiamiCoin است، یک توکن بومی که هزینه‌های مختلف و سایر فناوری‌ها را با شبکه بلاک چین پوشش می‌دهد.

میامی میزبان CryptoWorldCon برای سال آینده است تا تعهد خود را به ارزهای دیجیتال نشان دهد. این رویداد توسط چندین علاقه‌مند جدید، سرمایه‌گذاران طبقه‌بندی‌شده و شرکت‌های علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

CryptoWorldCon 2022 سخنگوی خود جردن بلفورت است، سرمایه‌دار سرمایه‌داری که در دهه 90 به دلیل کلاهبرداری‌هایش در بازار سهام به سر می‌برد. با این حال، بلفورت دوران محکومیت خود را سپری کرد و اکنون یک تاجر برجسته است که در تجارت کریپتو مهارت دارد و میراث خود را به عنوان “گرگ وال استریت” به جای گذاشته است.

جیمی روگوزینسکی، تاجر مهمی که در دنیای مالی در ایالات متحده به شهرت رسیده است، نیز یکی از اعضای کلیدی این کنفرانس خواهد بود. در آخر، پریا گولیانی است که به عنوان رئیس GBA در بریتانیا خدمت می کند.

کنفرانس رمزنگاری میامی می تواند طرفداران ارزهای دیجیتال بیشتری را جذب کند

بدون شک CryptoWorldCon بعدی در میامی با توجه به اینکه بیت کوین در کنار سایر ارزهای رمزپایه امسال ارزش خرید بیشتری پیدا کرده است، طرفداران خود را به خود جلب خواهد کرد. این رویداد تردیدها در مورد تجارت مجازی را روشن می کند، در مورد فناوری های جدید مبتنی بر بلاک چین و آنچه برای آینده انتظار می رود صحبت می کند. این کنفرانس همچنین می تواند به مسائل مربوط به مقررات کریپتو که ممکن است در آمریکای شمالی واضح تر باشد، رسیدگی کند.

CryptoWorldCon همچنین بهشتی برای شرکت‌هایی خواهد بود که می‌خواهند از تجارت کریپتو سود ببرند اما نمی‌دانند از کجا شروع کنند. این رویداد با اولین رویداد در رده خود مطابقت دارد، بنابراین برای این جامعه بزرگ سرمایه گذاران حیاتی است.

این کنفرانس به طور همزمان اعلام می کند که بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود می رسد و بالای 66000 دلار معامله می شود. در حالی که سال 2021 به ماه های پایانی خود می رسد، ارزهای دیجیتال به رسمیت شناخته شده نهادی و ملی به دست آورده اند و باعث رشد بازار شده اند.

در سال آینده، اکثر شهروندان در آمریکای شمالی و سایر کشورها از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده خواهند کرد که موج بالای پذیرش را منعکس کرده اند. همه این خریدهای عظیم در ارزهای دیجیتال باید جشن گرفته شوند و به همین دلیل است که رویداد کریپتو برای ماه های اول سال 2022 راه اندازی شده است.