منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • موسس کاردانو از جامعه ارزهای دیجیتال می خواهد تا علیه سیاست مالیاتی تجمع کنند

موسس کاردانو از جامعه ارزهای دیجیتال می خواهد تا علیه سیاست مالیاتی تجمع کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• مدیرعامل کاردانو با طرح قانونی در مورد ارزهای رمزنگاری شده مخالف است و در توییتر صحبت می کند.
• طرح قانون می تواند در طول روز فعال شود یا چند روز غایب باشد.

موسس Cardano ، چارلز هوسکینسون ، از جامعه رمزنگاری می خواهد که خود را نشان دهد. هوسکینسون مخالف سیاست های کلی است که دولت ایالات متحده در مورد ارزهای رمزنگاری شده پیشنهاد داد.

از آگوست ، هاسکینسون در شبکه های اجتماعی مانند توییتر فعال بود. مدیرعامل IOHK حتی از حامیان رمزنگاری خواسته است تا ادعاهای خود را در مورد صورتحساب رمزنگاری نشان دهند. این یک اقدام خارق العاده خواهد بود تا سازمانها را در خط مقدم مقررات رمزنگاری قرار دهیم.

توییت های مدیر عامل Cardano در حال پرطرفدار شدن است

کاردانو

مدیرعامل کاردانو اختلاف نظر بر سر طرح قانونی ارزهای رمزنگاری شده را با یک توییت واضح و دقیق آغاز کرد. هاسکینسون گفت زمان آن رسیده است که برای جلوگیری از تکمیل طرح قانون رمزنگاری ، تجمع در پایتخت برگزار کنیم. مدیر اجرایی همچنین قصد دارد تماس های تلفنی مهمی برقرار کند تا برنامه وی تکمیل شود.

پس از اظهارات در توییتر ، هاسکینسون یک ویدیوی 10 دقیقه ای در یوتیوب بارگذاری کرد که در آن متأسفانه در حال توسعه رمزنگاری است. خالق کاردانو شهروندان آمریکایی را تشویق کرد تا از اصلاح جدیدی که به نفع بازار ارزهای رمزنگاری شده در این منطقه است ، حمایت کنند.

هوسکینسون می افزاید که جامعه رمزنگاری به دنبال این لایحه است و پیشنهاد می کند که مانع پیشرفت شود. هدف مدیران اجرایی از برگزاری مجمع علیه این لایحه بدون جامعه سرمایه گذاران رمزنگاری در ایالات متحده کامل نخواهد بود. علاقه مندان باید به اصلاحات مالیاتی که بر تجارت آزاد ارزهای رمزنگاری شده تأثیر می گذارد ، رای دهند.

یک طرح مالیاتی که بر ارزهای رمزنگاری شده تأثیر می گذارد

روزهاست که در مورد طرح مالیاتی که بر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، کاردانو و سایر توکن ها تأثیر می گذارد صحبت می شود. این پروژه توسط رئیس جمهور ایالات متحده ، جو بایدن ، پشتیبانی می شود و تمام معاملات بیش از 10000 دلار را توجیه می کند. همه این نقل و انتقالات باید به IRS ، که مرجع تنظیم کننده در آمریکای شمالی است ، گزارش شود.

این اصلاحات پیشنهادی ممکن است باعث شود معاملات ارزهای رمزنگاری شده مانند کاردانو در ایالات متحده و به طور غیر مستقیم در چندین کشور محدود شود. این طرح قانونی می تواند امروز پس از رای گیری حداقل 70 سناتور به این طرح آغاز شود. با این حال ، به دنبال اعلامیه های هاسکینسون ، این لایحه ممکن است روزها یا هفته ها به تعویق بیفتد.

هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در مورد تصویب صورتحساب ارزهای رمزنگاری شده وجود ندارد. در حال حاضر ، ارزهای رمزنگاری شده تحت تأثیر این اعلامیه ها قرار نمی گیرند که باعث ایجاد تنش بین سرمایه گذاران می شود.

حتی ADA نیز با افزایش ارزش خود روبرو شده و در 1.56 دلار با حداکثر 5.37 درصد در 24 ساعت معامله شد. به نقل از CoinMarketCap ، بیت کوین با اندکی کاهش 1.17 درصدی در 24 ساعت 45.395 دلار معامله می شود.