منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • موسس تلگرام مزایده هایی شبیه NFT را پیشنهاد می کند. تلگرام برو وب 3؟

موسس تلگرام مزایده هایی شبیه NFT را پیشنهاد می کند. تلگرام برو وب 3؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرده است که در حال بررسی ایده یک بازار در این پلتفرم است. پلتفرم پیام رسان یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های چند سال اخیر بوده است. جدا از سهولت دسترسی، تلگرام دارای چند ویژگی دیگر از جمله رمزگذاری پیام ها بین کاربران است. در این بیانیه، دوروف اشاره کرد که این پلتفرم می‌تواند فرهنگ NFT را در استفاده از قراردادهای هوشمند برای حراج نام‌های کاربری محبوبی که کاربران به دنبال آن هستند، بپذیرد.

موسس تلگرام می خواهد نام های محبوب را به حراج بگذارد

بنیانگذار تلگرام پس از موفقیت اخیر این پلتفرم در مزایده نام دامنه به این تغییر اشاره کرد. بلاک چین یک زنجیره است که توسط توسعه دهندگان تلگرام ساخته و اداره می شود. سرویس‌های جدید به کاربران امکان می‌دهد نام کیف پول‌های خود و موارد دیگر مانند قراردادهای هوشمند را به نام‌های قابل خواندن ویرایش و تغییر دهند. پس از پایان رویداد، دوروف اشاره کرد که از نحوه انجام حراج TON DNS خوشحال است.

در بیانیه ای که گروه خصوصی خود را در این پلتفرم حذف کرد، او موفقیتی را که پلتفرم در صورت حراج نام های رزرو شده یا پیوندهای گروهی در این پلتفرم از آن برخوردار خواهد شد، برجسته کرد. او همچنین اشاره کرد که این پلتفرم می‌تواند به دنبال راه‌اندازی بازار خود برای فروش نام‌های کاربری محبوب باشد. در مثال خود، او نام‌های کاربری چهار حرفی جذابی مانند طوفان داده است.

تلگرام در حراج TON DNS خود موفق شد

دوروف اشاره کرد که این بازار مانند یک بازار معمولی NFT عمل می کند که در آن کاربران علاقه مند به خرید این نام های کاربری محبوب می توانند از طریق یک قرارداد هوشمند محافظت شده از یک فروشنده خرید کنند. او افزود که در طول خط، این شرکت می‌تواند تصمیم بگیرد که این خدمات را به جنبه‌های دیگر پلتفرم، از جمله برچسب‌ها و موارد مشابه گسترش دهد. اولین مرحله این رویداد چند ماه پیش برگزار شد، جایی که کاربران اجازه داشتند به جای تایپ ترکیب الفبایی طولانی معمول برای کیف پول خود، پسوند را به نام خود اضافه کنند.

TON برای عمل به عنوان بخش پرداخت برای پلت فرم پیام‌رسانی ایجاد شد. با این حال، آنها پس از چند کشمکش با مقامات مجبور به ترک پروژه شدند. از زمان شکایت، این شرکت از آن با نام جدید خود استفاده کرده است. شبکه TON از جنبه‌های مختلف بخش کریپتو، مانند staking، dApps و موارد مشابه پشتیبانی می‌کند. اگرچه بنیانگذار تلگرام در آن زمان پروژه را برای ادامه ساخت تلگرام رها کرده بود، اما این شبکه جدید پس از احیا به تدریج در حال شکل گیری است.