منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مود گلوبال انتشار صفر خالص ناشی از عملیات رمزنگاری خود را برنامه ریزی می کند

مود گلوبال انتشار صفر خالص ناشی از عملیات رمزنگاری خود را برنامه ریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شرکت Crypto به پروژه Crypto Climate Accord ملحق می شود تا تولید گازهای گلخانه ای پاک را تا سال 2030 انجام دهد.
• Mode Global یکی از اولین شرکت کنندگان در طرح Energy Web Zero خواهد بود.

یک شرکت بزرگ FinTech ، Mode Global ، اعلام کرده است که به محیط زیست متعهد می شود و از انتشار کم کربن در فرآیند استخراج رمزنگاری اطمینان حاصل می کند. انتظار می رود اهداف شرکت قبل از پایان دهه با استفاده از برنامه هایی برای تضمین موفقیت آن محقق شود.

آژانس به دنبال ایجاد یک اکوسیستم سازگار با جهان است در حالی که عملیات شفاف ارائه می دهد. اعلامیه رسمی نشان می دهد که شرکت Fintech برنامه ای را ایجاد کرده است که درآمد بیت کوین را برای همه امکان پذیر می کند.

حالت جهانی با اطلاعیه های CCA مطابقت دارد

حالت جهانی

اطلاعیه Mode Global همزمان با نحوه کار آژانس CCA برای ترویج استخراج ارزهای رمزنگاری شده است. این سازمان غیر تجاری پروژه ای را راه اندازی کرد که در آن استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تا سال 2030 در کلیه عملیات رمزنگاری آنها تضمین می شد. حدود 150 شرکت ماینینگ رمزنگاری که از فناوری بلاک چین استفاده می کنند ، در این پیمان ثبت نام کرده اند.

شرکت Mode Global تضمین می کند که انرژی پاک Energy Web Zero از مشارکت کامل این شرکت پشتیبانی کامل می کند. طرح Energy Web Zero یک سرور جستجو است که اطلاعات سرمایه گذاران و نسل های انرژی پاک را ارائه می دهد. این سرور سبز زمان زیادی برای اجرا ندارد ، بنابراین Mode Mode یکی از اولین گروه هایی است که از آن استفاده می کند.

در حالی که بین اهداف خالص انتشار گازهای گلخانه ای پیش می رود ، Mode Global به دنبال اندازه گیری و جبران این انتشارات است تا اطمینان حاصل شود که کار تا سال 2030 خنثی است. صفر پاک با عدالت کربن متفاوت است زیرا نیازی به کاهش انتشارات محلی ندارد.

این شرکت اعلام می کند که پروژه هایی را برای دستیابی به صفر پاک در زمینه انتشار مستقیم برق ارائه می دهد. مدیر عامل شرکت ، رایان مور ، اعلام می کند که Mode Global کمیته ای برای پایداری داخلی ایجاد کرده است. مور گفت هیچ دلیلی وجود ندارد که شرکت های رمزنگاری موظف به کمک به محیط زیست باشند ، اما باید این کار را انجام داد.

علامت کربن برای انتشار ارزهای رمزنگاری شده

انتشار کربن ناشی از استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در هفته های اخیر روند رو به رشدی داشته است. این امر به این دلیل اتفاق افتاده است که ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، اظهار داشت که روابط خود را با سرمایه گذاری در BTC قطع می کند زیرا استخراج بیت کوین تأثیرات زیست محیطی بزرگی را ایجاد می کند.

از سال 2019 ، انتشار گازهای معدن بیت کوین به 23 میلیون تن در هر متر CO2 برآورد می شود. این میزان انتشار کربن بالا با انتشارات کشورهایی مانند اردن و سریلانکا مقایسه می شود.

با این حال ، شرکت های درگیر در استخراج رمزنگاری معتقدند که این میزان انتشار در مقایسه با استخراج طلا کمتر است. به نظر می رسد Mode Global رهبری این مدل جدید کارکرد بدون انتشار گازهای گلخانه ای را بر عهده دارد و سایر شرکت های استخراج رمزنگاری نیز ممکن است از آن پیروی کنند.