منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مهندس ارشد ریپل پس از نزدیک به 10 سال استعفا می دهد، آیا این بر بهبود XRP تأثیر می گذارد؟

مهندس ارشد ریپل پس از نزدیک به 10 سال استعفا می دهد، آیا این بر بهبود XRP تأثیر می گذارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نیک بوگالیس، مهندس ارشد آزمایشگاه ریپل، پس از تقریبا 10 سال شرکت را ترک می کند. بوگالیس ساخت اعلامیه در آخر هفته تولد XRP.

بوگالیس اخیراً در توییتی اعلام کرد که ماجراجویی ده ساله او در ریپل عالی بوده است (البته طاقت‌فرسا و همه‌گیر). من این فرصت را داشتم که روی پروژه ای که دوستش دارم با هدفی که از آن حمایت می کنم کار کنم. اما در عرض چند هفته، آن سفر به پایان خواهد رسید.

پس از ترک ریپل، بوگالیس به صراحت اعلام کرد که دیگر روی پروژه های بلاک چین کار نخواهد کرد یا روی توکن های غیرقابل تعویض (NFT) سرمایه گذاری نخواهد کرد.

رمزنگار در حین کار با ریپل، تعدادی از تغییرات را در کد XRPL انجام داد، از جمله اصلاحیه XLS-20 که به برنامه نویسان اجازه می دهد NFT ها را مستقیماً در دفتر کل راه اندازی کنند. حتی اگر برخی از اشکالات هنوز باید برطرف شوند، ارتقاء حیاتی برای نوامبر برنامه ریزی شده است.

اثرات استعفا بر ریپل

بازنشستگی بوگالیس زمانی اتفاق می‌افتد که آزمایش زنجیره جانبی XRP Ledger که با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، برنامه‌ای که قراردادهای هوشمند را در اتریوم نیرو می‌دهد، توسط ریپل شروع می‌شود.

توسعه دهنده گفت که XRP می تواند بدون او کاملاً کار کند.

“در مورد #XRPL چطور؟” رفاه و رفاه درازمدت آن به هیچ فردی وابسته نیست. با تشکر از افراد باهوش و با انگیزه ای که به روش های منحصر به فرد خود کمک می کنند و مشارکت می کنند، من متقاعد شده ام که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.”

Bougalis آخرین نفر در صف طولانی مدیران ارزهای دیجیتال است که تصمیم به بازنشستگی در سال جاری گرفته است. رهبران بزرگ این تجارت، از جمله گاوین وود، بنیانگذار Polkadot، الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس، جسی پاول، مدیر عامل Kraken، و مایکل سایلر از MicroStrategy، از جمله مدیران اجرایی برجسته در حوزه رمزنگاری هستند که در چند ماه گذشته ترک کرده اند.

ریپل در مقابل SEC

اگرچه این شرکت فین‌تک ارتباطی با خروج بوگالیس از ریپل ندارد، اما به دعوای قانونی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) درباره اینکه آیا ارز دیجیتال XRP به عنوان یک امنیت حساب می‌شود یا خیر، ادامه می‌دهد.

در پیروزی اخیر بر نهاد نظارتی، این شرکت سرانجام به اسناد طولانی درخواست شده از کارمند سابق SEC که ادعا می کرد اتر (ETH) یک امنیت نیست، دست یافت. این سوابق حیاتی می توانند دفاع حقوقی ریپل را در این دعوی تا حد زیادی تقویت کنند.

XRP در حال حاضر ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است که امروز با 0.15 درصد افزایش به 0.4565 دلار رسیده است.