منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منچسترسیتی قرارداد خود را با 3KEY Technologies به حالت تعلیق درآورد

منچسترسیتی قرارداد خود را با 3KEY Technologies به حالت تعلیق درآورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• شرکت رمزنگاری 3KEY به عنوان یک کلاهبرداری شناسایی شد.
• محققان منچستر سیتی هیچ داده ای در مورد عواملی که پلتفرم کریپتو را اجرا می کنند پیدا نکردند.

باشگاه فوتبال منچستر سیتی اخیراً اعلام کرد که همکاری خود با شرکت رمزنگاری 3KEY به دلیل عدم موافقت با شرایط به حالت تعلیق درآمده است. باشگاه ورزشی در مورد اثربخشی پلتفرم کریپتو تردید دارد، بنابراین از فعال سازی این معامله صرف نظر کرد.

از هفته گذشته، این باشگاه ورزشی به مشارکت احتمالی خود با 3KEY به عنوان بخشی از ادغام خود در بازار ارزهای دیجیتال اشاره کرده بود. با این حال، پس از تحقیقات جامع در مورد بازرگانانی که شرکت را کنترل می کنند، تأیید شد که هیچ اطلاعاتی در مورد آنها وجود ندارد.

منچسترسیتی در حال تغییر روحیه

شهر منچستر

این همکاری احتمالی بین منچسترسیتی و 3KEY در 12 نوامبر از طریق وب سایت رسمی باشگاه ورزشی اعلام شد. این شرکت ورزشی در مورد مشارکت قریب الوقوع خود در بازار ارزهای دیجیتال صحبت کرد که باعث تشویق علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شد. این باشگاه حتی به تحولات احتمالی رمزارز، رویدادهای مجازی و سایر اخبار اشاره کرد.

با این حال، قبل از امضای قرارداد با 3KEY، عوامل این باشگاه در مورد شرکای شرکت کریپتو تحقیق کردند. در میان بررسی‌ها، باشگاه متوجه شد که هیچ بازبینی آنلاینی برای مدیران فرضی وجود ندارد، که به تعیین اینکه احتمالاً یک شرکت متقلبانه بوده است کمک کرد. در زمان‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری به عنوان نامشروع، کلاهبردار یا غیرقابل اعتماد معرفی شده‌اند.

مدیر منچستر سیتی در توییتر دوست داشت با برخی از نمایندگانی که شرکت رمزنگاری را اداره می کردند صحبت کند، اما این غیرممکن بود زیرا آنها اطلاعات خود را به صورت آنلاین پیدا نکردند. این سلسله نشانه ها باعث شد تا باشگاه فکر کند که این شرکت ممکن است کلاهبرداری بوده باشد.

تنها اطلاعات مربوط به 3KEY را می توان در وب سایت آن مشاهده کرد. ظاهراً 3KEY پروژه های DeFi را برای علاقه مندان و شرکت هایی که تحت تأثیر ارزهای رمزپایه قرار گرفته اند ارائه می دهد. طراحی وب سایت غالب است. حرفه ای به نظر می رسد اما اطلاعاتی در مورد پیشرفت هایی که ارائه می دهند ندارد.

کارآفرینان بر این باورند که وقتی یک پلتفرم کریپتو سودآوری بالایی ارائه می‌دهد، احتمالاً یک کلاهبرداری است، و آنها اشتباه نکرده‌اند. نکته خوب این بود که منچسترسیتی به دلیل عدم موافقت با همکاری با شرکت فرضی رمزارز، یک پنی از سرمایه گذاری خود را از دست نداد.

باشگاه فوتبال منچستر توکن هواداران را از طریق Binance راه اندازی کرد

در 11 نوامبر، منچسترسیتی به عنوان بخشی از پروژه های مجازی جدید خود، اولین فان توکن خود را از پلتفرم رمزنگاری Binance در دسترس قرار داد. توکن فن با نام CITY از طریق شبکه BEP-20 در بلاک چین هوشمند بایننس در صرافی افتتاح شد. این فن توکن از ارز مجازی الهام گرفته شده است که پورتو اف سی اخیرا راه اندازی کرده است.

طبق گزارشات، فن توکن تا هفته اول دسامبر در دسترس خواهد بود.