منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران در ماه سپتامبر توسط مقامات لغو می شود

ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران در ماه سپتامبر توسط مقامات لغو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مقامات ایرانی تصمیم گرفتند ممنوعیت استخراج بیت کوین را که در ماه مه وضع شده بود ، لغو کنند.
  • تصمیم برای از سرگیری استخراج بیت کوین اما فقط برای استخراج کنندگان منتخب بیت کوین گرفته شد.
  • این تصمیم برای توقف بارگذاری بیش از حد شبکه های برق در تابستان گرم گرفته شد.

ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران علاقه مندان به رمزارز را در مورد موضع ملت در مورد ارزهای رمزنگاری شده تعجب کرد. اما ، پس از بیانیه اخیر منتشر شده توسط سازمان مالیاتی ایران ، مشخص شد که مقامات در حال بررسی پذیرش ارزهای رمزنگاری شده و قانونی شدن مبادلات رمزنگاری هستند.

اخیراً گزارش های مختلف ادعا کرده اند که سازمان مالیاتی به دنبال اجرای قوانین برای قانونی شدن مبادلات است. علاوه بر این ، گزارشهای جدید مطبوعات ایران مدعی است که مقامات به دنبال لغو ممنوعیت استخراج بیت کوین هستند که بر روی ارزهای رمزنگاری شده اعمال شده است.

این ممنوعیت استخراج بیت کوین در ماه مه زمانی که ارز دیجیتال در بالاترین حد خود قرار داشت ، اعمال شد.

ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران تا پایان ماه سپتامبر به پایان می رسد

ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران بیش از سه ماه است که ادامه دارد و به نظر می رسد به زودی خبرهای خوبی برای استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری شده در ایران در راه است.

مقامات تأیید کرده اند که تا پایان ماه سپتامبر ، ممنوعیت استخراج بیت کوین برای ماینرهای رمزنگاری لغو می شود ، اما نکته مهم این است که فقط ماینرهای منتخب مجاز به فعالیت در کشور با تمام ظرفیت خواهند بود.

تاریخ دقیق منتشر شده در این گزارش 22 سپتامبر برای افزایش ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران است.

استخراج غیرقانونی ارزهای رمزنگاری شده ممنوع شد

وقفه مستمر در تامین برق در کشور به دلیل استخراج ارزهای رمزنگاری شده رخ داد. بر اساس گزارشات ، بسیاری از تاسیسات غیرقانونی استخراج رمزنگاری در تابستان گرم ، فشار زیادی را بر عرضه برق در سراسر کشور وارد کرده است. برای جلوگیری از تکرار این فعالیت ، انتظار می رود فقط برخی از تاسیسات معدنی اجازه فعالیت داشته باشند.

در ماه ژوئن ، بیش از 7000 دکل معدن توسط پلیس در تهران توقیف شد ، زیرا مقامات بدنبال حذف همه معدنچیان غیرقانونی از کشور بودند. مقامات انتظار دارند بیت کوین نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد و بنابراین ، ریشه کن کردن فعالیت های غیرقانونی ضروری است.