منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مقامات پولی ایران مبادلات رمزنگاری در کشور را قانونی می کنند

مقامات پولی ایران مبادلات رمزنگاری در کشور را قانونی می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مقامات پولی ایران به دنبال اتخاذ ارزهای رمزنگاری شده هستند.
  • مقامات به دنبال ایجاد زیرساخت و ساختار مناسب برای قانونی شدن مبادلات رمزنگاری هستند.
  • مقامات بر مجاز بودن فقط برای تعدادی از صرافی ها تأکید کرده اند و در عین حال مراقب هستند.

دارایی های رمزنگاری شده برای اکثریت مردم به یکی از خواسته های اصلی تبدیل شده اند ، زیرا به نظر می رسد دارایی ای است که بازده عظیمی در کوتاه مدت سرمایه گذاری ها ایجاد می کند. تصویب گسترده ارزهای رمزنگاری شده باعث شده است که بسیاری از کشورها موضع خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده دوباره بررسی کنند.

کسانی که موضع ضد رمزنگاری اتخاذ کرده اند از بقیه جهان عقب خواهند ماند. ایران به کشورهایی تبدیل شده است که به دنبال پذیرش رمزنگاری سراسری و قانونی شدن مبادلات رمزنگاری هستند. مبادلات رمزنگاری با مشکلات زیادی در سراسر جهان روبرو شده است زیرا کشورهایی مانند ایران به دنبال ایجاد زیرساختی برای پرداخت های رمزنگاری شده هستند.

قانونی شدن مبادلات رمزنگاری

در حالی که هنوز جزئیات واقعی در دست نیست ، اداره مالیات ملی ایران به دنبال تصویب ارزهای رمزپایه با قانونی شدن مبادلات رمزنگاری است. مقامات ایرانی از زیرساخت های قانونی منطقی و نه چیزی بسیار خشن خواسته اند.

اگر قوانین بیش از حد خشن شوند ، امکان پذیر نیست که مبادلات استراتژی های خود را به طور کامل اجرا کرده و نتیجه مثبتی از موقعیت ایجاد کنند. این امر به نوبه خود منجر به ایجاد و تکثیر بازارهای سیاه می شود ، همانطور که مقامات اعلام کردند.

پذیرش رمزنگاری در ایران

کمیسیون اقتصاد پارلمان قبلاً لایحه جدیدی را ارائه کرده بود که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده را در کشور تنظیم می کرد و همزمان تصویر واضح تری برای استخراج کنندگان رمزنگاری در کشور ارائه می داد.

طبق این قوانین جدید ، استخراج ارزهای رمزنگاری شده در کشور هنوز قانونی تلقی می شود ، اما معدنچیان باید منتظر بمانند تا سپتامبر به پایان برسد زیرا نگرانی های مربوط به انرژی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.