منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مقامات مکزیکی 12 صرافی ارزهای دیجیتال مرتبط با پولشویی را منفجر کردند

مقامات مکزیکی 12 صرافی ارزهای دیجیتال مرتبط با پولشویی را منفجر کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مقامات مکزیکی 12 شرکت صرافی را که در پولشویی دست داشته اند منفجر کردند
  • Crypto همچنان ابزار بزرگی برای پولشویی است

مقامات مکزیکی 12 صرافی رمزنگاری محلی را که گفته می شود در پولشویی کارتل مواد مخدر Jalisco در این کشور نقش داشته اند ، منفجر کردند.

واحد اطلاعات مالی ، در پشت عملیات انفجاری اطلاعات هوشمندی دریافت کرد که شرکت های صرافی بدون هیچ گونه پشتوانه قانونی و مجوز فعالیت می کردند و پس از آن شرکت های صرافی کشف شدند.

مقامات مکزیکی از رابطه کارتل با رمزنگاری خشمگین هستند

FIU مکزیک پس از جمع آوری اطلاعات هوشمند از منابع مختلف ، 12 شرکت صرافی را شناسایی کرد. نیتو کاستیلو – رئیس FIU شک کرد که ممکن است این شرکت ها با جنایتکارانی مرتبط باشند که از دارایی های دیجیتالی در عملیات پولشویی استفاده می کنند.

او همچنین اشاره کرد که مبادلات ممکن است ارتباطی با کارتل مواد مخدر Jalisco Nueva Generación داشته باشد.

این کارتل یک گروه جنایتکار مکزیکی نیمه نظامی مستقر در خالیسکو است که توسط نمسیو اوسگورا سروانتس ، یکی از تحت تعقیب ترین اربابان مواد مخدر در جهان هدایت می شود.

بر اساس قانون مکزیک ، شرکت های مبادله ای در صورت مجرم شناخته شدن مشمول جریمه نقدی تا 15000 دلار می شوند.

با این حال ، در حال حاضر ، مقامات مکزیکی سه مورد مشکوک به جنایت در مورد ارزهای رمزنگاری شده را شناسایی کرده اند. یکی از آنها شامل شهروندان نیجریه ای در مکزیکوسیتی بود که از قربانیان مکزیکی ارزهای رمزپایه را تخلیه می کردند و آنها را به کشور خود می فرستادند.

بارون مواد مخدر کریپتو در اسپانیا دستگیر شد

هرگاه امروزه از جنایات مواد مخدر سخت نام برده می شود ، بسیار دشوار است که به نوعی به ارزهای رمزنگاری شده مرتبط نباشد.

این الگو برای مدت طولانی با رمزنگاری و مجموعه ای از جنایات دیگر از جمله تأمین مالی تروریسم ، قاچاق انسان و دیگران همراه بوده است.

سال گذشته ، پرونده یک فروشنده ناشناس دارکوی هلندی در اسپانیا بازداشت شد. مظنون عضو کارتل بدنام کالی بود و نماینده سندیکا در اروپا بود.

او در میان چندین مجلل مانند ساعت مچی ، اتومبیل های عجیب و غریب که تصور می شود درآمد حاصل از مواد مخدر است و معاملات رمزنگاری غیرقانونی بخشی از نمایشگاه هایی است که از وی گرفته شده است ، کارت های اعتباری متصل به حساب های رمز ارز ، رایانه ها و تلفن های همراه است.