منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معامله گر کریپتو در برزیل به دلیل سبک زندگی بزرگتر از خونسردی به قتل رسید

معامله گر کریپتو در برزیل به دلیل سبک زندگی بزرگتر از خونسردی به قتل رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • افزایش تعداد معامله گران رمز ارز منجر به ورود بسیاری از پرونده های جنایی و کلاهبرداری به بازار شده است.
  • در یک مورد تکان دهنده و منحصر به فرد گزارش شده ، یک معامله گر 19 ساله رمزنگاری و یوتیوبر از برزیل به قتل رسیده است.
  • وسلی پسانو سانتارم زندگی مجلل خود را که از معاملات رمزنگاری در شبکه های اجتماعی خود بدست آورده بود به نمایش می گذاشت.

معاملات رمزنگاری برای برخی از افرادی که قبلاً آن را فقط یک سرگرمی تلقی می کردند ، تبدیل به یک شغل شده است. افرادی که منتظر زمان مناسب برای ورود و سپس بیرون آمدن بوده اند ، مانند معامله گر برزیلی وسلی پسانو سانتارم ، سعی کرده اند دانش خود را به دیگران منتقل کنند.

یک فاجعه اخیر در برزیل رخ داد که شامل یک معامله گر 19 ساله رمزنگاری بود ، جایی که او در روز روشن کشته شد. این خبر توجه بسیاری از معامله گران رمزنگاری را به خود جلب کرده است که اکنون نگران زندگی و ثروت خود هستند. بر اساس تحقیقات بیشتر مقامات ، علت قتل مشخص بوده است.

قتل غم انگیز معامله گر رمزنگاری برزیلی

این فاجعه از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفته است و دلیل بزرگی در رسانه های اجتماعی قربانی نهفته است. این معامله گر رمزنگاری کننده 134،000 دنبال کننده در بستر محبوب رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام داشت.

معروف بود که قربانی شیوه زندگی مجلل خود را که با تلاش خود در صنعت رمزنگاری به دست آورده بود به نمایش می گذارد. این حادثه غم انگیز در حالی رخ داد که قربانی برای آرایش مو رفت. مرد جوان در پورشه باکسستر خود در سائو پدرو دا آلدیا کشته شد.

سبک زندگی وسلی پسانو سانتارم

وسلی پسانو سانتارم به دلیل ارائه محتوای عالی مربوط به سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده در بین پیروان خود در YouTube و Instagram بسیار شناخته شده بود. این معامله گر رمزنگاری در حالی که با اتومبیل های اسپرت به گردش می پرداخت ، شیوه زندگی مجلل خود را به نمایش گذاشت.

در تصویری که بسیار مورد بحث قرار گرفت ، معامله گر مشاهده شد که با انبوهی پول نقد در نزدیک گوش خود صحبت می کرد و آن را به عنوان یک تلفن هوشمند نشان می داد. فرض بر این است که این شیوه زندگی است که توجه زیادی را به زندگی معامله گر جلب کرد و او را در معرض خطر قرار داد.