منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معاملات بیت کوین نگران دولت نیجریه است

معاملات بیت کوین نگران دولت نیجریه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• معاملات بیت کوین در نیجریه از سال 2020 400 درصد افزایش یافته است.
• کاهش ارزش نایرا نیجریه به ارزهای غیرمتمرکز قدرت می بخشد.

با توجه به مبادله رمزنگاری Bitcoin Paxful ، جمهوری فدرال نیجریه دومین کشوری است که بیشترین تراکنش های تجاری بیت کوین را دارد. ایالات متحده در معاملات رمزنگاری رتبه اول را دارد. اما نیجریه در سه ماهه دوم با 2.4 میلیارد دلار به نقطه عطفی دست یافته است.

معاملات رمزنگاری در نیجریه از آمار فراتر می رود. عوامل دیگری مانند محدودیت های سیاسی ، تورم و کنترل دارایی ها به نفع بازار ارزهای رمزنگاری شده در این کشور بوده است. تا ماه فوریه ، مقامات ملی از پذیرش تراکنش های رمزنگاری شده توسط بانک های تحت نظارت جلوگیری کردند.

در آخرین روزهای ماه جولای ، دولت پروژه جدیدی را برای ایجاد رمزنگاری متمرکز خود در نظر گرفت. با این حال ، این طرح نظارتی تاکنون ناموفق بوده است.

رونق معاملات بیت کوین در نیجریه

معامله بیت کوین

اگرچه مقامات نیجریه سعی کرده اند از معاملات بیت کوین جلوگیری کنند ، اما آنها نیز ناخواسته باعث محبوبیت بیشتر آن شده اند. نیجریه به عنوان مثال برای همه تنظیم کننده های ارزهای رمزنگاری شده در جهان به دنبال محدود کردن معاملات است. با این حال ، ریشی ساناک ، صدراعظم بریتانیای کبیر ، تلاش کرده است تا یک رمزنگاری متمرکز با نام “Britcoin” ایجاد کند.

سازمان های نظارتی در اتحادیه اروپا پروژه هایی را مشخص کرده اند تا بتوان معاملات رمزنگاری را ردیابی کرد. این اقدامات علیه ارزهای دیجیتال با افزایش پولشویی با این ارزهای مجازی انجام می شود. چین برای چند ماه از استخراج ارزهای رمزنگاری شده جلوگیری کرده است.

با این حال ، همه این محدودیت ها در نیجریه وجود ندارد ، جایی که هنوز پذیرش ارزهای رمزنگاری شده آسان است. به طور متوسط ​​، معاملات بیت کوین در نیجریه نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است.

مقامات در ماه مه مقرراتی را برای انتقال رمزنگاری وضع می کنند

در کشورهای دیگر مانند غنا ، ترکیه و مصر ، تلاش شده است تا ارزهای رمزنگاری شده در مقیاس وسیع عادی شوند. با این حال ، برنامه های آنها با اختلاف نظر شدید بین شهروندان خنثی شده است.

چیزی که باعث تقویت معاملات بیت کوین در نیجریه می شود این است که اکثر جمعیت آن جوان هستند و ترغیب می شوند از فناوری جدید استفاده کنند. این امر به این دلیل اتفاق می افتد که بسیاری از جوانان به دنبال کسب و کاری برای خروج از اقتصاد فقیر هستند. با این حال ، پروژه های هرمی آشکار شده است که بازار رمزنگاری کشور را به خطر می اندازد.

به نظر می رسد بازار رمزنگاری برای بسیاری از کاربران یک فعالیت ثابت است. محموله های رمزنگاری شده از سوی کارگران خارج از کشور به نیجریه در سال 2020 از مرز 17 میلیارد دلار گذشت. این معاملات رمزنگاری از کاهش ارزش پول محلی نیجریه که از سال 2016 ارزش خود را از دست داده است ، جلوگیری می کند.

معاملات بیت کوین همچنین به عنوان محافظی برای ممنوعیت های دولتی موجود در کشور عمل کرده است. همه چیز نشان می دهد که بازار رمز ارزها در نیجریه همچنان رونق خواهد داشت و هیچ کس نمی تواند جلوی آن را بگیرد. با این حال ، معامله گران جدید باید مراقب شرکت های رمزنگاری باشند که وعده سرمایه گذاری عالی می دهند زیرا ممکن است کلاهبرداری باشند.