منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مطبوعات کره جنوبی Terraform را به کلاهبرداری از داده های سرمایه گذاری متهم می کنند

مطبوعات کره جنوبی Terraform را به کلاهبرداری از داده های سرمایه گذاری متهم می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً مطبوعات در کره جنوبی TerraForm را متهم کردند که کره جنوبی را برای سرمایه گذاری در استیبل کوین فریب داده است. همانطور که رسانه محلی KBS نشان داد، پلتفرم رمزنگاری خدمات و عملیات خود را در DeFi بر اساس تمام اطلاعات دزدیده شده افزایش داد و دادستان تحقیقاتی را آغاز کرد.

Terraform Labs یک شرکت رمزنگاری است که در سال 2018 در پایتخت شهر سئول تأسیس شد و مسئولیت مدیریت بلاک چین های Anchor و Terra را بر عهده دارد. به همین ترتیب، پلتفرم وب یک توسعه‌دهنده قدرتمند برنامه‌ها در سرویس‌های Defi و PoS است.

مطبوعات کره جنوبی Terraform را به سرقت اطلاعات متهم کردند

کره جنوبی

KBS، یک شرکت پخش عمومی مشهور در کره جنوبی، رسما Terraform را متهم می کند که اطلاعات کلیدی را به نفع خود دریافت می کند. رسانه‌های محلی نشان می‌دهند که پلتفرم کریپتو و همه مدیران آن استثنایی‌ترین مشتریان در سپرده‌ها، خدمات تضمین شده و اعتبارات TerraUSD با استفاده از شبکه Anchor هستند.

KBS نشان می دهد که چگونه Terraform حساب Anchor را با استفاده از جریان خوبی از سپرده ها از طریق UST مدیریت می کند. تنها در ماه آوریل، شبکه Anchor حدود 12 میلیارد دلار TerraUSD داشت که آن را به بهترین سرور DeFi در کره جنوبی تبدیل کرد.

اما با توجه به آنچه KBS نشان می‌دهد، این شرکت ارز دیجیتال اعداد را دستکاری کرد تا سرمایه‌گذاران بیشتری را برای خرید USDT جذب کند. با این اتهامات، تحقیقاتی از سئول آغاز خواهد شد تا مشخص شود آیا KBS درست است یا خیر.

سرور پروتکل Anchor حدود 19 درصد عملکرد سالانه را برای تمام مشتریان خود که علاقه مند به UST هستند ارائه می دهد. پس از مشکل TerraUSD، که در آن کریپتو پیوند 1:1 خود را با دلار آمریکا در ماه می از دست داد، استیبل کوین به USTC یا TerraClassicUSD تغییر نام داد.

کره جنوبی دیگر به UST اعتماد ندارد

میکا باومایستر J5yoGZLdpSI unsplash

در حالی که مشکل UST به از دست دادن وجوه در میان سرمایه‌گذاران آن تشدید نشد، تحقیقات نشان می‌دهد که کره جنوبی دیگر به استیبل کوین اعتماد ندارد. گزارش شده است که رگولاتورهای ملی سیاست های ممنوعیت خود را با تمرکز بر استیبل کوین ها به روز کرده اند. این مقررات به دنبال بهبود امنیت سرمایه گذاری و جلوگیری از سقوط مالی احتمالی در بین افراد آسیب دیده است.

نه تنها کره جنوبی در حال تحقیق در آزمایشگاه Terraform برای دستکاری اعداد و ارقام سرمایه گذاری خود است، بلکه پرونده قضایی مشابهی در قلمرو ایالات متحده نیز وجود دارد. در این مناسبت، مدیر عامل پلتفرم کریپتو متهم است که به راحتی از داده ها استفاده می کند، بنابراین TerraForm به عنوان یک گزینه قابل اجرا در نظر گرفته می شود.

زیان برابری در UST بسیاری از سرمایه گذاران را بدون پول خود رها کرد. بر اساس تحقیقات مختلف، ارقام زیان بیش از میلیاردها دلار است. حتی این شکست آنقدر بزرگ بود که کل جامعه ارزهای دیجیتال تحت تأثیر قرار گرفت، اعتماد به فناوری استیبل کوین ها از بین رفت و برخی از توکن ها در ارزش بازارشان سقوط کردند.

معاملات کریپتو در حال افزایش است زیرا مردم فراموش می‌کنند که چه اتفاقی برای UST افتاده است و به سمت استیبل کوین‌های اصلی مانند USDT می‌روند.