منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مصاحبه: پلتفرم منحصر به فرد Vuele قصد دارد انقلابی در صنعت فیلم از طریق NFT ها ایجاد کند

مصاحبه: پلتفرم منحصر به فرد Vuele قصد دارد انقلابی در صنعت فیلم از طریق NFT ها ایجاد کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پلتفرم Vuele با هدف تحول بخشیدن به صنعت سینما انجام شده است.
  • اولین فیلم بلند NFT جهان برای اولین بار در پلتفرم vuele با حضور آنتونی هاپکینز به نمایش درآمد.
  • بستر Vuele برای کمک به سازندگان فیلم برای ارائه بیشتر به مصرف کنندگان.

Vuele یکی از منحصر به فردترین سیستم عامل های NFT است که به ایجاد انقلابی در کل صنعت فیلم اختصاص داده شده است. شرکت بلاک چین اولین پلتفرم مشاهده و توزیع فیلم NFT مستقیم و مستقیم برای مصرف کنندگان است.

این شرکت قرار است اولین پروژه خود را با بازی آنتونی هاپکینز کهنه کار سینما و برنده چندین جایزه در فیلم خود ، “تماس صفر” ، منتشر کند. این فیلم منحصراً به عنوان NFT در پلتفرم Vuele نمایش داده می شود.

کامرون چل ، رئیس VUELE و رئیس اجرایی CurrencyWorks در مصاحبه ای اختصاصی با Cryptopolitan صحبت کرد. او بیشتر در مورد پلتفرم Vuele ، اهداف و اهداف آن ، مزایای دیجیتالی شدن فیلم ها و سایر نوآوری هایی که این پلتفرم در حال توسعه فضای NFT ارائه می دهد ، صحبت کرد.

در زیر گزیده ای آمده است.

س: درباره پلتفرم VUELE NFT بیشتر صحبت کنید:

VUELE یک سرمایه گذاری مشترک بین CurrencyWorks ، ارائه دهنده پلتفرم بلاک چین با خدمات کامل و شرکت تولید جهانی Enderby Entertainment است. این اولین پلتفرم مشاهده و توزیع فیلم NFT مستقیم و مستقیم برای مصرف کننده است. اعضای VUELE می توانند فیلم های NFT و محتوای سرگرمی منحصر به فرد را در پلت فرم جمع آوری ، تماشا ، فروش یا معامله کنند.

VUELE متمرکز بر اجازه دادن به استودیو برای ارتقاء خود و ایجاد جامعه ای با طرفداران است. فیلمسازان می توانند تصمیم بگیرند که چه تعداد NFT از فیلم خود می خواهند توزیع کنند و آیا می خواهند آن را با محتوای منحصر به فرد مانند آثار هنری یا تصاویر پشت صحنه بسته بندی کنند. آنها همچنین کنترل کاملی بر قیمت و زمان افت NFT دارند.

س: هدف VUELE رسیدن به چه چیزی در فضای فیلم است؟

VUELE یک پلتفرم جدید انقلابی است که بر تعیین یک استاندارد جدید برای نحوه توزیع و مصرف فیلم ها متمرکز شده است. این پلتفرم فیلمسازان را قادر می سازد تا از NFT برای ایجاد ارتباطات عمیق تر و معنادارتر با مخاطب استفاده کنند. با استفاده از فناوری بلاک چین ، VUELE با تغییر کانال توزیع مستقیم به مصرف کننده ، به پیشبرد مرزهای بعدی هالیوود کمک می کند.

س: آیا VUELE فقط در NFT های فیلم نقش دارد؟ چرا این اتفاق می افتد یا برنامه ای برای نشان دادن چیزهای دیگر خارج از فیلم وجود دارد؟

VUELE فقط در ایجاد NFT های فیلم نقش دارد. کارهای زیادی برای ایجاد فیلم های بلند انجام می شود و VUELE فیلمسازان را تشویق می کند تا کل مراحل را با طرفداران و مجموعه داران جشن بگیرند. علاوه بر فیلم واقعی ، استودیوها می توانند محتوای سرگرمی منحصر به فرد مانند آثار هنری و فیلم های پشت صحنه را نشانه گذاری کنند. فرصت ها وسیع است.

س: ستارگان سینما ، تهیه کنندگان و طرفداران از NFT هایی که در پلتفرم VUELE خریداری شده اند چه مزایایی دریافت می کنند؟

پلتفرم VUELE NFT ها را به عنوان فرصتی برای فیلمسازان می داند تا پیشنهادات خود را برای مصرف کنندگان بالا ببرند و به عنوان مثال از NFT برای نمایش فیلم خود با محتوای منحصر به فرد (ایجاد مجموعه ای دیجیتال و درآمد جدید) قبل از اکران تئاتر یا پخش بدون رها کردن توانایی کار با آنها استفاده کنند. توزیع کنندگان سنتی و خدمات جریان.

برای ستارگان سینما ، NFT راه جدیدی برای ایجاد روابط عمیق تر و شخصی تر با طرفداران است. آنها همچنین راهی برای به روز نگه داشتن مطالبی هستند که مخاطبان آنها می خواهند.

در مورد طرفداران ، پلتفرم VUELE به آنها اجازه می دهد محتوای معتبر ، شخصی و منحصر به فرد از افراد مشهور ، فیلم یا حق رای دادن داشته باشند. وجود این NFT ها در مجموعه آنها باعث حسادت طرفداران آنها خواهد شد.

س: در مورد ورود VUELE به پروژه فیلم ZERO CONTACT چه احساسی دارید؟

VUELE فوق العاده هیجان زده است که بازی هیجان انگیز جدید بازیگر برنده جایزه اسکار ، آنتونی هاپکینز ، ZERO CONTACT ، به صورت انحصاری به عنوان NFT روی این پلتفرم نمایش داده شود. این یک لحظه تاریخی برای صنعت فیلم و فضای NFT است. ZERO CONTACT اولین فیلم بلند ستاره محور NFT را نشان می دهد و در VUELE رونق می گیرد.

این فیلم مظهر نوآوری و خلاقیت است. این فیلم در 17 کشور جهان در طول همه گیری جهانی COVID-19 با استفاده از نرم افزار کنفرانس ویدیویی فیلمبرداری شد. VUELE مفتخر است که این رویکرد نوآورانه را با انتشار فیلم به صورت انحصاری به عنوان NFT بر روی پلتفرم جشن بگیرد.

جلد آنتونی هاپکینز برای فیلم برتر تنظیم می شود.  قرارداد صفر
جلد آنتونی هاپکینز قرار است اولین فیلم را نمایش دهد. قرارداد صفر

س: چرا باید تولیدکنندگان بیشتر فیلم ها فیلم های خود را در پلتفرم هایی مانند VUELE منتشر کنند؟

VUELE بر ایجاد یک خانه منحصر به فرد برای رونق فیلم ها متمرکز شده است. این پلتفرم فضایی را فراهم می کند که فیلمسازان می توانند صاحب آثار خود شوند و برای آن به درستی جبران شوند. مصرف کنندگان به دنبال تعامل صادقانه و شخصی با برندها هستند. VUELE به فیلمسازان راهی می دهد تا مخاطبان خود را در پروژه های آینده به چالش بکشند و موفقیت خود را به عنوان یک اجتماع جشن بگیرند.

به نظر می رسد بازار رو به رشد NFT بسیاری از افراد مشهور را در همه جنبه های زندگی جذب کرده است ، در این مورد فکر کنید ، آیا همه باید به عنوان افراد مشهور به بازار بپیوندند و چه پیامدهایی (مثبت و منفی) برای بازار دارد؟

موفقیت و محبوبیت روزافزون NFT نشان می دهد که مردم به دنبال راه هایی برای اثبات مالکیت بر دارایی های دیجیتالی خاص هستند. NFT ها ارزشمند هستند زیرا به صورت دیجیتالی کمیاب طراحی شده اند. هر کدام دارای یک داده منحصر به فرد هستند و هیچ کدام قابل تعویض نیستند.

وقتی مصرف کننده چیزی را می خواهد ، با آن کالا یا خدمات ارتباط برقرار کرده و ارزش خاصی به آن می دهد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که مملو از افراد با استعداد و خلاق است و بر اساس آثارشان دنبال کنندگان خود را ایجاد می کنند. NFT ها به مردم این شانس را می دهند که از این سازندگان حمایت کنند و قطعاتی را که برای آنها طنین انداز است داشته باشند. اگر تقاضا برای چیزی وجود داشته باشد ، بازاری برای آن وجود دارد.

وقتی صحبت از صنعت فیلم به میان می آید ، VUELE متمرکز بر ارائه راهی جدید و هیجان انگیز به فیلمسازان برای برقراری ارتباط با طرفداران است. این فرصتی است برای جشن گرفتن کار استودیو یا افراد مشهور به عنوان یک جامعه.

س: در پروژه های دیگر در VUELE در مورد NFT ها کار می کنید؟ آیا پروژه ای خارج از فیلم هایی که در حال حاضر روی آن کار می کنید وجود دارد؟

ما فیلم های جدیدی را معرفی خواهیم کرد که در VUELE نمایش داده می شوند اما تا زمانی که به درستی اعلام نشوند نمی توانند در مورد آنها صحبت کنند. خوشحال می شویم این خبر را در صورت موجود شدن با شما به اشتراک بگذاریم.