منو سایت

مشکل 3AC تحت بررسی توسط SEC، CFTC: گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس گزارش ها، مقامات ایالات متحده در پی ورشکستگی قبلی شرکت، به دنبال سه پیکان سرمایه (3AC) هستند.

بلومبرگ گزارش می دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در حال بررسی نقض رفتار سرمایه گذاران بالقوه توسط Three Arrows هستند.

رگولاتورها به صراحت در حال بررسی این موضوع هستند که آیا این شرکت موفق به ثبت نام در این دو سازمان نشده و سرمایه گذاران را در مورد دارایی های خود فریب داده است یا خیر. به گفته SEC و CFTC، در حال حاضر تحقیقی در دست بررسی نیست. در عوض یک منبع ناشناس به بلومبرگ در مورد کاوشگر ادعا شده هشدار داد.

ورشکستگی 3AC

مشکلات مالی اولین بار توسط Three Arrows Capital زمانی که در ماه مه به دلیل از بین رفتن TerraUSD ضرر کرد، تجربه کرد.

در 27 ژوئن، این شرکت پرداخت وامی از Voyager Digital را از دست داد و در 29 ژوئن، مجوز فروش دارایی های خود را دریافت کرد. چند روز بعد، در اول جولای اعلام ورشکستگی کرد.

جنجال های بیشتری پیرامون این پرونده به وجود آمد زیرا بنیانگذاران شرکت در ماه ژوئیه دفاتر خود در سنگاپور را رها کردند، کشور را ترک کردند و از حضور در دادگاه صرف نظر کردند. با این حال، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که ژو سو، یکی از بنیان‌گذاران، تنها تماس محدودی با قوه قضائیه داشته است.

رگولاتورها در سنگاپور در حال بررسی 3AC هستند. این تنظیم کننده ها ادعا می کنند که کسب و کار از آستانه دارایی 250 میلیون دلاری خود فراتر رفته و اطلاعات گمراه کننده ای به مقامات مالی شرکت داده است.

این شرکت همچنین با احکام دادگاه صادر شده به عنوان بخشی از روند ورشکستگی خود همکاری کرده است: دادگاه عالی سنگاپور به مدیر تصفیه Teneo اجازه داده است که درباره شرکت تحقیق کند.

SEC و CFTC، دو تا از بزرگترین مقامات مالی در ایالات متحده، تحقیقات خود را برای اولین بار در اخبار امروز اعلام کردند. اینکه این کشف جدید چگونه روی پرونده پیچیده ای که پیش از این پیچیده بود تأثیر می گذارد هنوز مشخص نیست.

در هفته‌های بعد، با گسترش سقوط توکن در کل بازار کریپتو، 3AC نتوانست درخواست‌های حاشیه را از وام دهندگان خود برآورده کند و در نهایت ورشکستگی اعلام شد.

شرکت های دیگری که تحت تأثیر سقوط بازار قرار گرفتند عبارتند از Celsius Network، Voyager Digital و Vauld.