منو سایت

مشارکت ریپل با فومو پی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ریپل، یک شرکت متمرکز بر خدمات پرداخت فرامرزی، یک تیم با Fomo Pay، یک پلت فرم پرداخت مستقر در سنگاپور را اعلام کرده است. با همکاری بانکی بین هر دو نهاد، Fomo Pay می‌تواند از خدمات رمزنگاری خود برای افزایش پرداخت‌های خود در سراسر جهان استفاده کند. شایان ذکر است، این شرکت از رمز بومی خود، XRP، برای انجام پرداخت‌ها برای کاربران در سراسر جهان استفاده می‌کند. این با تعداد زیادی از افراد و نهادهایی که از این پلتفرم استفاده می کنند تقویت می شود.

ریپل در حال حرکت در سراسر آسیا است

این اولین بار نیست که این شرکت رمزنگاری با نهاد دیگری برای کمک به تسهیل پرداخت همکاری می کند، زیرا قبلاً شراکت با Pyypl را قفل کرده بود. در این مشارکت، Pyypl از خدمات ریپل برای ارائه راه حل پرداخت در خاورمیانه بهره خواهد برد. از زمانی که فومو پی در کانون توجه قرار گرفت، یکی از پرطرفدارترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت سنگاپور بوده است.

اگرچه این شرکت نسبتاً جدید است، اما با توجه به ظهور آن در سال 2005، توانسته است به کاربران کمک کند تا بسیاری از پرداخت ها را در داخل کشور تسهیل کنند. با استفاده از این مشارکت، فومو پی اکنون می‌تواند این فرصت را برای کاربران خود فراهم کند تا معاملات خود را در سراسر جهان به دلار و یورو انجام دهند.

رئیس Fomo Pay به خدمات ارزان و مقرون به صرفه اشاره می کند

رئیس Fomo Pay، لوئیس لو، خدمات شرکت، از جمله موارد دیگر مربوط به مشارکت با ریپل را بررسی کرد. رئیس Fomo Pay همچنین اشاره کرد که این شرکت می خواهد از خدمات ارزان و مقرون به صرفه Ripple استفاده کند. ریپل طی چند سال گذشته شاهد افزایش شدید نیاز به خدمات خود در سراسر آسیا بوده است. سال گذشته، ریپل سهام عظیمی در یک شرکت بلاک چین در آسیا خرید. بروک انتویستل در واکنش به این مشارکت گفت که معتقد است موسسات مالی آماده پذیرش روش‌های جدید برای دسترسی به خدمات مالی هستند. گذشته از آن، او احساس می کند که پلت فرم شرکت تضمین می کند که آنها خدمات آسان، ارزان و سریع را در سراسر کشور ارائه می دهند.

به گفته Entwistle، استفاده از رمزنگاری یکی از مؤثرترین راه‌ها برای انجام تراکنش‌های آسان بوده است که به زودی آن را به روی میز می‌آورند. در روز آینده، ریپل به طور رسمی فعالیت خود را در کشور آغاز خواهد کرد زیرا به نظر می رسد اکثر کاربران را به خود جلب کند. با این حال، گرفتگی چرخ ممکن است فقط دعوای طولانی مدت شرکت با SEC ایالات متحده باشد، که نباید بر عملکرد آن در سنگاپور تأثیر بگذارد. اگر دادگاه ریپل را مجرم تشخیص دهد، ممکن است در آینده تغییر کند.