منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسخره کردن مقامات روسی باعث بهبود مقررات کریپتو شد

مسخره کردن مقامات روسی باعث بهبود مقررات کریپتو شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک مقام روسی در وزارت دارایی اعلام کرده است که این نهاد در حال کار بر روی پیش‌نویس لایحه جدیدی است که فعالیت‌های دارایی‌های دیجیتال را بررسی می‌کند. این مقام بینش دقیقی در مورد مقررات ارائه کرد و زمینه های کلیدی را که بر روی آنها تمرکز خواهد کرد، ارائه کرد. پیش نویس لایحه به دنبال ارائه چارچوبی برای شهرک سازی و بررسی فعالیت های معدنچیان است. با این حال، این مقام روسی خاطرنشان کرد که هنوز جزئیات زیادی وجود دارد تا شرکت ها به طور مستقل آن را کشف کنند.

این مقام روسی می گوید این مقررات نهایی نشده است

مقام مورد بحث، ایوان چبسکوف، این موارد و موارد دیگر را در میزگرد اخیر کشور که توسط اتاق بازرگانی بین المللی برگزار شد، برجسته کرد. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نشده که این آیین نامه چگونه شکل خواهد گرفت. اما او اشاره کرد که شرکت ها مجاز به پرداخت صورتحساب در دارایی های دیجیتال خواهند بود.

با این حال، چبسکوف خاطرنشان کرد که آنها باید جزئیات دیگری را کشف کنند، از جمله اینکه از چه دارایی استفاده کنند و مذاکرات چگونه انجام می شود، از جمله. چند روز پیش، نخست وزیر این کشور به یک تیم چهار نفره از جمله بانک مرکزی روسیه دستور داد تا چارچوبی را تهیه کنند که از استفاده از دارایی های دیجیتال مورد استفاده برای تراکنش های بین المللی محافظت کند.

وزارت دارایی و بانک مرکزی در مورد پذیرش کریپتو توافق کردند

این مقام روسی در اطلاعیه خود خاطرنشان کرد که وزارت متبوعش و بانک مرکزی به دستور عمل کرده و مذاکرات را آغاز کرده اند. وی همچنین خاطرنشان کرد: در بحث‌های مربوط به معدن، به نظر می‌رسد دو طرف در مقایسه با سایر جنبه‌های مطرح شده در جلسه، در یک نقطه قرار دارند. وزارت دارایی در چند سال گذشته بر سر تنظیم فضای دارایی دیجیتال با بانک مرکزی اختلاف داشته است.

بانک مرکزی قبلاً مخالف استفاده از دارایی های دیجیتال برای پرداخت بود. با این حال، تحولات مرتبط با تهاجم این کشور به اوکراین در طول سال ها موضع آنها را ملایم تر کرده است. در اطلاعیه قبلی اشاره شد که بانک مرکزی اکنون در حال بررسی پذیرش دارایی های دیجیتال برای استفاده در تراکنش های بین المللی است. این پس از گفتگوی طولانی با رده‌های بالا و ذی‌نفعان کشور بود. میخائیل میشوستین، نخست وزیر، نیز پس از چند ماه پیش موضع مثبت ایران در قبال دارایی های دیجیتال، در این نشست به نفع دارایی های دیجیتال صحبت کرد.