منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مستر کارت 45 درصد از جامعه رمزنگاری APAC را با کارت‌های پرداخت جدید جذب می‌کند

مستر کارت 45 درصد از جامعه رمزنگاری APAC را با کارت‌های پرداخت جدید جذب می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مسترکارت در حال عرضه سه کارت با سرمایه گذاری رمزنگاری شده است که منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) را هدف قرار می دهد.
  • دارندگان می‌توانند رمز ارز را فوراً به فیات تبدیل کنند و از کارت‌ها در فروشگاه‌هایی که از Mastercard پشتیبانی می‌کنند استفاده کنند.

Mastercard شراکتی را اعلام کرده است که پرداخت‌های رمزنگاری شده را در سراسر منطقه APAC تسهیل می‌کند. این شرکت پرداخت گفته است که کارت‌های مرتبط با رمزارز را با هدف هدف قرار دادن منطقه صادر خواهد کرد.

اعلامیه 9 نوامبر 2021 نشان داد که با سه ارائه‌دهنده خدمات ارز دیجیتال در این سرمایه‌گذاری همکاری می‌کند.

این سه شریک عبارتند از Amber Group، Bitkub و Coinjar. اولی یک شرکت تامین مالی ارز دیجیتال مستقر در هنگ کنگ است. از سوی دیگر، دو مورد باقی مانده صرافی های ارز دیجیتال با ریشه های تایلندی و استرالیایی هستند.

این کارت ها به سه شکل نقدی، اعتباری و پیش پرداخت ارائه می شوند. علاوه بر این، آنها فیزیکی یا دیجیتالی خواهند بود.

علاوه بر این، آنها مشتریان شرکتی و فردی را هدف قرار می دهند. و دارندگان آنها از آنها برای تبدیل رمز ارزهای خود به فیات فورا استفاده خواهند کرد.

باز هم، کاربران می توانند وجوه تبدیل شده خود را در هر رسانه ای که از پرداخت های مسترکارت پشتیبانی می کند خرج کنند. بنابراین آنها به راحتی با ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود معامله خواهند کرد.

Mastercard در حال گسترش امکانات است

راما سریدار از Mastercard در اظهار نظر در مورد توسعه گفت که این شرکت در حال گسترش امکانات برای دارندگان رمزارز است.

معاون اجرایی پرداخت های دیجیتال در APAC معتقد است که آنها به کاربران خود انعطاف پذیری در پرداخت های خود می دهند.

او افزود که آنها با این سه نفر همکاری می کردند زیرا ارزش های مشترکی داشتند. اول، همه آنها به یک ارز دیجیتال پایدار علاقه داشتند.

علاوه بر این، این شرکت و شرکای آن به دنبال رمزنگاری هایی بودند که به انطباق با مقررات پایبند هستند. در نهایت، آنها برای رمزنگاری هستند که محافظت از کاربران را تضمین می کند.

این سه شرکت پیشگام APAC برای ثبت نام در برنامه Mastercard’s Crypto Card هستند. این به دنبال ساده‌سازی ورود مشتریان و شرکت‌های رمزنگاری به منظور پرداخت‌های دیجیتالی ایمن و سازگار است.

مایکل وو، مدیرعامل گروه آمبر نیز همین افکار را دارد. او تعهد آنها را به ارائه فناوری در سطح جهانی به مشتریان خود تأیید می کند.

آنها همچنین محصولات نوآورانه ای را در اختیار کاربران قرار می دهند. علاوه بر این، وو اصرار دارد که آنها به Mastercard می‌پیوندند تا تجربه پرداخت دیجیتالی ساده‌ای را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

هدف قرار دادن 45 درصد جمعیت طرفدار رمزارز APAC

این مشارکت در پس جلب توجه به ارزهای دیجیتال در داخل APAC است. طبق مطالعه مسترکارت، 45 درصد از جمعیت APAC مایلند تا سال 2022 تراکنش‌های ارز دیجیتال انجام دهند.

این رقم نشان دهنده جهش بزرگی از 12 درصدی است که در سال 2020 از رمزارز استفاده کردند. علاوه بر این، از میانگین جهانی 40 درصد فراتر رفته است.

Jirayut Srupsrisopa از Bitkub گفت که شرکت او از ارتباط با شرکت پرداخت خوشحال است. او گفت که این رابطه به آنها کمک می کند تا محصولی پیشرفته برای تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات بسازند.

او ابراز خوش بینی کرد که این همکاری پذیرش کریپتو را افزایش دهد. بنابراین کارایی در پرداخت ها را بهبود می بخشد و فرصت های تجاری جدید را در سطح جهانی ایجاد می کند.

به طور مشابه، مدیر عامل Coinjar، آشر تان، از مشارکت آنها هیجان زده است. او گفت که از همکاری با Mastercard برای افزایش دسترسی به ارزهای دیجیتال خوشحال هستند. آنها با هم ارزهای دیجیتال را مفید خواهند ساخت.

هجوم مسترکارت به ارزهای دیجیتال به فوریه امسال بازمی گردد. سپس اعلام کرد که شروع به پشتیبانی از برخی دارایی های دیجیتال در شبکه خود خواهد کرد.

این شرکت به خرید Cipher Trace، یک شرکت حسابرسی بلاک چین ادامه داد. این کار را برای آماده سازی برای پذیرش استیبل کوین ها و CBDC ها انجام داد.

مجدداً، این شرکت در ماه اکتبر با پلتفرم تجارت کریپتو Bakkt وارد مشارکت شد. این قرارداد باعث می‌شود که این دو در افزایش عرضه رمزنگاری مسترکارت به بخش فین‌تک با یکدیگر همکاری کنند.