منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسترکارت ویژگی معاملاتی جدیدی را به بانک ها ارائه می دهد

مسترکارت ویژگی معاملاتی جدیدی را به بانک ها ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مسترکارت اعلام کرده است که از ویژگی جدیدی رونمایی خواهد کرد که موسسات مالی را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های معاملات ارز دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند. ویژگی جدیدی که با نام Crypto Source شناخته می‌شود، امروز در بیانیه‌ای توسط این شرکت اعلام شد. این ویژگی به مشتریان با موسسات بانکی کمک می‌کند تا دارایی‌های دیجیتالی مختلف را نگهداری و معامله کنند. این برنامه از ویژگی Crypto Secure طراحی شده توسط Mastercard برای اطمینان از امنیت و رعایت الزامات قانونی استفاده می کند.

Mastercard با Paxos همکاری کرد

انتظار می رود که این برنامه از طریق یک تیم با شرکت Paxos Trust، یک شریک شرکت، زنده شود. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که راه اندازی ویژگی جدید انتظار می رود در مراحل بعدی سال جاری اتفاق بیفتد. این اولین بار نیست که یک پلتفرم از Paxos برای ارائه این نوع خدمات به کاربران خود استفاده می کند. در سال 2020، پی پال از این پلتفرم استفاده کرد تا به کاربران خود خدمات معاملات ارز دیجیتال ارائه دهد.

این در طول همه‌گیری ویروس کرونا بود، زمانی که سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو عجله داشت. این مشارکت باعث می شود که Paxos از جنبه تجارت کریپتو مراقبت کند در حالی که شرکت کارت از دانش فنی در ارائه رابط برای تجارت در بین بانک ها مراقبت خواهد کرد.

مدیران در مورد بازار کریپتو خوشحال هستند

رئیس واحد سایبری این شرکت از تلاش‌های این شرکت در بخش کریپتو تمجید کرده و در عین حال تعهد خود را برای ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر در سراسر بازار به کاربران اعلام کرده است. مدیر اجرایی مورد بحث، Ajay Bhalla، در مورد هجوم های مختلفی که این شرکت در چند ماه گذشته در بخش کریپتو انجام داده است، صحبت کرد. یکی از آنها خرید CipherTrace و Ekata است. در اعلامیه خود، این شرکت به نقل از بررسی سال 2022 خود بیان کرد که حدود 29 درصد از جمعیت جهان در بخش کریپتو سرمایه گذاری می کنند.

جدای از آن، سایرین در مجموع حدود 65 درصد نشان دادند که علاقه مند به سرمایه گذاری در این بخش در آینده هستند. Bhalla اشاره کرد که این ویژگی جدید کاربران را به بخش کریپتو در یک محیط امن و دوستانه آسان می کند. یکی دیگر از مدیران شرکت در مورد شبکه بانک هایی که شرکت قصد دارد خدمات ارائه دهد صحبت کرد. این آخرین به روز رسانی پس از کاهش اخیر در کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال است. از ابتدای سال تاکنون، حدود 60 درصد کاهش در کل سرمایه کل بازار وجود داشته است. با این حال، یکی دیگر از مدیران اعلام کرده است که این دوره فعلی به طور خودکار به معنای پایان بازار کریپتو نیست.