منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسترکارت علیرغم افت بازار از ارزهای دیجیتال حمایت می کند

مسترکارت علیرغم افت بازار از ارزهای دیجیتال حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مسترکارت با وجود کاهش شدید در چند هفته اخیر، موضع صعودی خود را در مورد دارایی های دیجیتال در بازار تکرار کرده است. با توجه به اینکه شرکت در حال حاضر به سمت این بخش حرکت می کند، توسعه کامل تنها موضوع زمان است. در حالی که جهان به سمت Web3 می چرخد، Mastercard این جاه طلبی را دارد که به قلب بحث تبدیل شود. در این مورد، معاون شرکت، هارولد بوسه، معتقد است که پذیرش گسترده یک محرک است زیرا شرکت‌ها به حرکت خود در این بخش ادامه می‌دهند.

Bossé نگران چالش های پذیرش کریپتو بود

در اجلاس اخیری که به میزبانی مجمع جهانی اقتصاد برگزار شد، مدیرعامل مسترکارت به شوخی گفت که چگونه سوئیفت نمی تواند شرکتی باشد که در سال آینده پرداخت های بین المللی را رهبری می کند. همچنین، در یک وبینار، Bosse در مورد افزایش نرخ پذیرش دارایی های دیجیتال توسط شرکت های مختلف در سراسر بخش اقتصادی کشور صحبت کرد. او همچنین در مورد چالش‌هایی که شرکت‌ها برای غوطه‌ور شدن کامل در دنیای ارزهای دیجیتال باید بر آن‌ها غلبه کنند، صحبت کرد. به نظر او، شرکت‌ها اکنون کریپتو را به‌عنوان یک تغییردهنده بازی می‌بینند و پذیرش دارایی‌ها را در آسمان بالا می‌برد. معاون وزیر معتقد است که بازار وارد مرحله بازار انبوه شده است که در مرحله پذیرش آن ضروری است.

Mastercard قصد دارد سلطه SWIFT ها را متوقف کند

Bosse همچنین در مورد چالش‌ها صحبت کرد و از مواردی مانند مقررات، مقیاس‌پذیری، تراکم و هزینه‌های بالا به عنوان عامل بازدارنده برای پذیرش این بخش نام برد. همچنین، مدیر ارشد اجرایی معتقد است که اتفاق ناگوار اخیر LUNA نیز مانع دیگری برای این صنعت در زمینه پذیرش ایجاد کرده است. با این حال، او مطمئن است که فناوری‌های جدید مانند بلاک چین همیشه راه خود را پیدا می‌کنند زیرا کسب‌وکارهای جدید از آنها برای ایجاد یک مدل عالی استفاده می‌کنند. چندین مدیر ارشد این شرکت معتقدند که سوئیفت برای مدت طولانی در صدر نخواهد ماند زیرا سایر شرکت‌ها با مدل‌های فرامرزی بهتر سلطه آن را پشت سر می‌گذارند.

این شرکت همچنین به دستیابی به این هدف اشاره کرد زیرا به نظر می رسد با ریپل همکاری کند تا تراکنش های فرامرزی را انجام دهد. مسترکارت با قضاوت بر اساس میزبانی به روز رسانی های جدید این شرکت، به ایجاد زمینه های جدید در بخش کریپتو ادامه داده است. علاوه بر پاداش‌ها و خدمات کارت، این شرکت در چند سال گذشته به طور فعال شرکت‌های مرتبط با رمزارز را خریداری کرده است. همچنین دست در دست سایر شرکت‌ها کار می‌کند تا معامله‌گران را قادر سازد تا برای کالاها و خدمات با کارت‌های رمزنگاری خود پرداخت کنند.