منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسترکارت شرکت اطلاعاتی بلاک چین CiherTrace را خریداری کرد

مسترکارت شرکت اطلاعاتی بلاک چین CiherTrace را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Mastercard CipherTrace را خریداری می کند.
  • غول پرداخت برای ادغام تجزیه و تحلیل CipherTrace در پلت فرم خود.
  • Ajay Bhala فاش می کند که رشد رمزنگاری نیاز به خرید دارد.

Mastercard غول پردازش پرداخت از برنامه های خود برای خرید CipherTrace یک شرکت اطلاعات رمزنگاری و بلاک چین خبر داده است. این حرکت نشان می دهد تمرکز MasterCard بر ارزهای رمزنگاری شده و دیجیتال عمیق تر شده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی روز پنجشنبه ، غول پرداخت به توافق رسید که شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین را خریداری کند تا بتواند این پلت فرم را در راه حل های امنیت سایبری خود برای دارایی های دیجیتال ادغام کند.

Mastercard در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که قابلیت های سایبری خود را با فناوری CipherTrace ترکیب می کند تا معماری پرداخت کارت و زمان واقعی خود را متمایز کند.

غول پرداخت گفت که این معامله به مشتریان و شرکا این امکان را می دهد تا دارایی های دیجیتالی را با رعایت مقررات مالی نظارتی حفظ کنند.

بر اساس گزارش ها ، این معامله همچنین به غول پرداخت کمک می کند تا در مورد پرداخت و سرمایه گذاری در صنعت ارزهای رمزنگاری شده به مشتریان خود شفافیت بدهد.

چرا مسترکارت مجبور به خرید CipherTrace شد

Ajay Bhala ، مدیر سایبری و اطلاعات Mastercard اظهار داشت که رشد بازار رمزنگاری نیاز به عملیات مطمئن و ایمن را ضروری کرده است.

وی خاطرنشان کرد که Ciphertrace برای اطمینان از امنیت اکوسیستم و محافظت از صنعت شکوفا در برابر بهره برداری توسط بازیگران شرور ، از قابلیت های موجود در زمینه پرداخت های عظیم استفاده خواهد کرد.

این غول پرداخت می تواند به دلیل تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین شرکت اطلاعاتی ، فعالیت های کلاهبرداری را در بیش از 7000+ ارز رمزنگاری شده رصد کند. دیو جوانز ، مدیرعامل CipherTrace ، می گوید که تجارت او “به حفظ امنیت اقتصاد رمزنگاری کمک می کند” و “از پیوستن به Mastercard بسیار هیجان زده است” ، که بدون شک به افزایش دسترسی شرکت او کمک خواهد کرد.

MasterCard مدتی است که در صنعت رمزنگاری وارد عرصه شده است و در زمینه اعتباری و کارت اعتباری رمزنگاری ، مانند Gemini و BitPay ، در زمینه رمزنگاری اولیه مشهور است.

در ماه جولای ، مدیرعامل غول پرداخت فاش کرد که آنها نیاز به حضور چشمگیر در فضای رمزنگاری دارند. خرید CipherTrace توسط آنها چندان تعجب آور نیست. خرید شرکت تحلیلی ممکن است به منظور تعامل بیشتر با بانک های مرکزی و ناشران استیبل کوین در زمینه ارزهای دیجیتال باشد.