منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مسترکارت برای پشتیبانی از خرید توکن غیر قابل تعویض

مسترکارت برای پشتیبانی از خرید توکن غیر قابل تعویض

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مسترکارت آماده همکاری با بازارهای مهم NFT است تا مشتریان در تمام صنایع بتوانند به راحتی پرداخت های NFT را انجام دهند. این شرکت در حال کار با بازارهای متمرکز NFT است تا نظرسنجی خود را در NFT ها و فناوری های وب 3 گسترش دهد. Candy Digital و Immutable X دو نام قابل توجه در تجارت NFT هستند که Mastercard به دنبال همکاری با آنها است.

بازارهای NFT به عنوان بخشی از استراتژی افزایش حضور وب 3 با این شرکت همکاری می کنند. امکان خرید مستقیم NFTها از طریق کارت اعتباری به جای خرید رمزارز در ابتدا باید در اختیار افراد بیشتری قرار گیرد.

هدف این شرکت ساده‌سازی فرآیند تجارت NFT با اجازه دادن به مشتریان برای خرید مستقیم NFT است. طبق یک نظرسنجی MasterCard NFT، مصرف کنندگان به دنبال روشی انعطاف پذیرتر برای خرید NFT در آینده هستند.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که یک نظرسنجی از 35000 شرکت‌کننده از 40 کشور جهان نشان داد که 45 درصد از مصرف‌کنندگان یک NFT را خریداری کرده‌اند یا در فکر خرید آن هستند. علاوه بر این، تقریباً نیمی از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که مایلند برای خریدهای روزمره با ارز دیجیتال پرداخت کنند یا از کارت اعتباری برای خرید NFT استفاده کنند.

این اولین بار نیست که مسترکارت با NFT ها آزمایش می کند. شراکت اولیه NFT این شرکت با کوین بیس در ژانویه 2022 بود. با استفاده از بازار NFT کوین بیس، مصرف کنندگان قادر به خرید NFT بودند.

Coinbase از Mastercard برای خرید NFT پشتیبانی می کند

مشتریان غیر رمزنگاری باید بتوانند بدون نیاز به خرید اتریوم یا هر آلتکوین به NFT دسترسی داشته باشند. در ماه ژانویه، مسترکارت بازارهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) را به مشتریان Coinbase ارائه کرد. آنها گفتند که مشتریان می توانند به عنوان بخشی از ترتیبات جدید خود، با کارت های اعتباری خود پرداخت کنند.

به گفته معاون دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین Mastercard، NFT ها به عنوان کالاهای دیجیتال معامله خواهند شد.

Mastercard 15 متاورس و پتنت NFT را ثبت می کند

مسترکارت برای افزایش درآمد و مرتبط ماندن در بازار دیجیتال، Visa و American Express را دنبال کرد و در ماه آوریل وارد Metaverse شد. کاربران در Metaverse می‌توانند با ارز دیجیتال تعامل داشته باشند و کارت‌های بانکی را در یک جامعه آنلاین بپذیرند. این مکانی است که در آن می توانید چیزهای دیجیتالی بخرید و بفروشید و در رویدادهای دنیای مجازی شرکت کنید.

برنامه کاربردی علامت تجاری گرانبها شامل این دارایی های چندرسانه ای تایید شده توسط NFT است. پرداخت ها در دنیای مجازی مانند Metaverse را می توان با استفاده از نشان دایره های قرمز و زرد پردازش کرد.

ثبت اختراع به برند مسترکارت اجازه می دهد تا در رویدادهای فرهنگی مانند کنسرت ها، رویدادهای ورزشی و نمایش جوایز در Metaverse ظاهر شود.

ویزای امریکن اکسپرس وارد NFT و کریپتو می شود

در ماه فوریه، مسترکارت 500 کارمند جدید را برای کمک به بانک‌ها و بازرگانان در پیاده‌سازی فناوری‌های دارای رمزارز و NFT استخدام کرد.

با این حال، این تنها شرکت مالی بزرگی نیست که به دنبال علائم تجاری NFT یا Metaverse است. امریکن اکسپرس و ویزا، دو شرکت بزرگ کارت اعتباری، درخواست‌های USPTO را در مورد ارزهای دیجیتال ارسال کرده بودند.

ویزا در سال 2020 یک پتنت ارز دیجیتال ثبت کرد و این شرکت در حال حاضر روی یک ارز دیجیتال برای دارندگان کارت خود کار می کند. هفت برنامه کاربردی با امریکن اکسپرس وجود دارد که به برندسازی شرکت متصل است.

آنها شامل کارت های پرداخت مجازی، خدمات دربان در Metaverse و استفاده از کارت های خود در بازار NFT هستند. این صادرکنندگان کارت اعتباری نیز گام‌های متعددی برای رقابتی ماندن در بازار دیجیتال برداشته‌اند. مستر کارت یک برنامه سه ماهه به نام Start Path Crypto را برای کمک به شرکت های بلاک چین و رمزارز برای گسترش تجارت خود معرفی کرد.

برنامه سازندگان ویزا به کارآفرینان در مورد NFT ها آموزش می دهد تا به آنها کمک کند تجارت کوچک خود را گسترش دهند. اپلیکیشن بانکی DeFi Scallop اخیراً به PCI SSC پیوست تا بینش و توصیه‌هایی را از صنعت DeFi به شورا ارائه دهد.

زیرساخت مسترکارت از CBDC ها پشتیبانی می کند

سال گذشته، مدیر عامل مسترکارت، مایکل میباخ، در طی گزارش مالی با سرمایه گذاران و سهامداران، موضع صعودی خود را در مورد تجارت ارزهای دیجیتال برجسته کرد. به دلیل حجم مشتریانی که از مستر کارت برای خرید بیت کوین و تعداد همکاری با ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، شرکت ها در سال گذشته رشد قابل توجهی داشته اند. بلندپروازانه ترین موضع میباخ در طول یک بحث CBDC شکل گرفت.