منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای یکپارچه سازی موتور تراکنش داده ها

مزایای یکپارچه سازی موتور تراکنش داده ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پروژه Phoenix Global (PHB) یک راه حل بلاک چین در مقیاس سازمانی است که با در نظر گرفتن مصرف کننده ساخته شده است. این برنامه در درجه اول برنامه های مصرف کننده نسل بعدی را خصوصی تر ، تعاملی تر و متصل تر می کند. علاوه بر این ، شامل یک پروتکل مبادله داده داخلی به ماشین مجازی فینیکس است که اعتماد B2C را افزایش می دهد ، مالکیت و امنیت داده های مصرف کننده را تضمین می کند و ذخیره سازی اطلاعات غیر متمرکز و رمزگذاری شده را فراهم می کند.

موتور تراکنش داده چیست؟

در اصل ، بلاک چین یک فناوری پایگاه داده با ویژگی هایی است که به صورت جداگانه منحصر به فرد نیست ، اما در کنار هم به طور منحصر به فرد داده ها را ذخیره ، تأیید و تبادل می کند. Phoenix Global یک موتور تراکنش داده را پیشنهاد می کند که به مشاغل اجازه می دهد مالکیت داده ها و امنیت مصرف کننده را افزایش دهند و اعتماد کسب و کار به مشتری (B2C) را افزایش دهند.

کسب و کارها برای دریافت نمای کلی از مشتری و ارائه خدمات استثنایی به داده های مصرف کننده خالص و ثابت نیاز دارند. با این حال ، سازمانها اغلب باید 20 تا 40 درصد از سوابق داده های مصرف کننده خود را کپی کنند ، که منجر به ناکارآمدی زیادی می شود. به همین دلیل ، یک کسب و کار باید یک موتور تراکنش قوی داده را برای یکپارچه سازی ، حذف کپی و ادغام این سوابق ادغام کند.

در فضای B2C ، تعداد رکوردها به میلیون ها یا ده ها میلیون می رسد. مشاغل تلاش می کنند تا موارد تکراری را در چنین حجم هایی بدون ابزارهای خلاقانه و عملی شستشو دهند.

مزایای یکپارچه سازی موتور تراکنش داده ها

ادغام موتور تراکنش داده می تواند بر تجارت شما تأثیر بسزایی بگذارد. مزایای بسیاری از ادغام موتور مبادله داده تغییر ناپذیر در یک استراتژی بازاریابی وجود دارد ، اما مزایای اصلی برای سازمانهای B2C موارد زیر است:

تاثیر مالی

بسیاری از مارک های تجاری در سراسر جهان همچنان از داده های مشتری تکراری ، محرمانه و غیرهمگام رنج می برند و سالانه میلیون ها دلار ضرر می کنند. تقریباً 20 تا 40 درصد از کل سوابق مصرف کننده در یک سازمان تکراری است که ممکن است بین 20 تا 100 دلار در سال هزینه داشته باشد. با ادغام موتور تراکنش قوی داده ها ، مشاغل می توانند بدون زحمت داده های مصرف کننده را سازماندهی و نگهداری کنند و داده های خارج از محل را تمیز کنند. با انجام این کار ، آنها همچنین می توانند موارد تکراری را حذف کرده و از دقیق و تازه بودن داده ها اطمینان حاصل کنند.

بهره وری

با افزایش کارآیی ، موتور تراکنش داده Phoenix Global برای خدمات B2C ذخیره اطلاعات مشتری مبتنی بر بلاک چین را فراهم می کند. کسب و کارها سوابق اصلی مصرف کنندگان را که سیستم های مختلف می توانند به آن دسترسی داشته باشند (یعنی فروش ، بازاریابی ، ERP و غیره) ایجاد و نگهداری می کنند. در مرحله بعد ، شبکه مدیریت کیفیت سوابق را ارائه می دهد. Phoenix Global از ابزارهای هوش مصنوعی برای مطابقت ، ادغام و تمیز کردن داده های خارج از مکان در مقیاس استفاده می کند. Phoenix Global با ایجاد تعادل بین همه این اجزا ، به مارک ها کمک می کند تا با خیال راحت یک پرونده مشتری تمیز و قابل اعتماد ایجاد کنند.

شخصی

مارک های تجاری در سراسر جهان می خواهند تجربه ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهند که با سلیقه و ترجیحات آنها مطابقت داشته باشد. مشاغل می توانند فرصت ها را مشخص کرده و ارائه خدمات را از طریق اطلاعات واضح و مجموعه داده های دقیق در مورد هر ارتباط با مشتری سفارشی کنند. از آنجا که این امر باعث رضایت مشتری می شود ، مارک ها می توانند به طور م useثر از موتور معاملات داده برای افزایش درآمد ، افزایش سودآوری و افزایش طول عمر خود استفاده کنند.

نتیجه

مشاغل با ایجاد استراتژی مدیریت داده های مشتری با چالش مهمی روبرو هستند. آنها ممکن است برای پیوند دادن سوابق مصرف کننده بدون همگام با یک چشم انداز هماهنگ در فروش ، خدمات ، بازاریابی ، ERP و تحقق سازمانهای داخلی تلاش کنند.

برای ایجاد و حفظ سوابق مشتری خالص ، تیم ها باید مشخصات یکسان مشتری مشترک را به روز کرده و به آن دسترسی داشته باشند. به این ترتیب ، ققنوس جهانی نقش مهمی در مدیریت داده های مشتریان خدمات B2C ایفا می کند. این به مارک ها کمک می کند تا یک رکورد اصلی مشتری در دفتر کل توزیع شده ایجاد کنند که تغییر ناپذیر بوده و با خیال راحت در بلاک چین ذخیره می شود.