منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای آوردن دارایی های واقعی به بلاک چین

مزایای آوردن دارایی های واقعی به بلاک چین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آوردن دارایی های دنیای واقعی به بلاک چین ، آنها را بی اعتماد ، باز ، شفاف و بدون مجوز می کند و به هر کسی اجازه می دهد در معرض دارایی های مالی ، کالاها ، شاخص های بازار ، دارایی های شرکت ، دارایی های خالص و دارایی های فیزیکی در زنجیره قرار گیرد. هدف پروتکل افق این است که این یکپارچگی را با کمک به ایجاد دارایی های مصنوعی که نشان دهنده اقتصاد واقعی هستند ، روان کند. هدف این مقاله بررسی مزایای وارد کردن دارایی های واقعی به بلاک چین است. فناوری بلاک چین از طریق توکن دارایی ، میلیاردها دلار ارزش گذاری می کند.

قرار گرفتن در معرض زنجیره دارایی های واقعی

پروتکل افق یک اکوسیستم را ارائه می دهد که در آن کاربران ، معامله گران و سرمایه گذاران می توانند موانع فعلی ورود به بازارهای مالی سنتی را به طور یکپارچه دور بزنند و توانایی تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های واقعی را در یک پلتفرم با استفاده از دارایی های مصنوعی روی زنجیره دارند. . این پیشنهادات وابسته به معجزه های مرتبط با بازارهای مختلف است که این دارایی ها در آن تجارت می کنند. قفل قفل شده توسط Oracles که این خوراک های مختلف دارایی ها را به بلاک چین متصل می کند ، پروتکل Horizon را قادر می سازد تا جایگزینی برای ارزش گذاری چند تریلیون دلاری بازار مشتقات سنتی در بلاک چین ارائه دهد.

افزایش نقدینگی برای داراییهای غیرمعمول سنتی

توکن کردن دارایی های دنیای واقعی این پتانسیل را دارد که ارزش بالای دارایی های غیر نقد شده مانند هنرهای زیبا را باز کند. از نظر تئوری ، دارایی های نقدینگی پایین معمولاً بازده بالایی در یک دوره طولانی ایجاد می کنند که تا حدی به دلیل کمیابی آنها است. با این حال ، این دارایی ها به دلیل نبود بازار در دسترس خریداران ، با ضرر قابل توجهی روبرو هستند.

در نتیجه ، مشاغل هنری و سایر اشکال دارایی های کم نقدینگی با حجم واسطه هایی که به عنوان نقاط جمع آوری عمل می کنند ، مشخص می شود. اینها می توانند فروشنده هنر ، خانه حراج یا گالری هنر باشند. محدودیت ناشی از آن هزینه های مبادله نسبتاً بالایی در صنعتی است که در غیر این صورت ارزان و مناسب برای کار بود.

آوردن چنین دارایی هایی به بلاک چین مشکل معایب تراکنش ها را برطرف می کند. علاوه بر این ، پلتفرم های DeFi می توانند نقدینگی چنین دارایی را با نمایش آن به عنوان کسری که می تواند در میلیون ها مالک کسری توزیع شود ، باز کنند.

این بخشها را می توان در صرافی های غیر متمرکز فهرست کرد و در نتیجه شبکه خریداران را گسترش داد و نقدینگی برتر دارایی را حفظ کرد.

دسترسی

هنگام دستیابی به دارایی های وارونه مانند خودروهای اسپرت کلکسیونی ، املاک چند مالک یا تامین مالی فیلم های با بودجه بالا ، محدودیت های مالی و نظارتی قابل توجهی برای اکثر سرمایه گذاران وجود دارد. همه این دارایی ها مشخص شده است که در مدت زمان مقایسه ای به ROI بالایی دست می یابند.

آوردن چنین دارایی هایی به بلاک چین اساساً در گروهی از سرمایه گذاران که مایل به خرید یا تأمین مالی دارایی هستند جمع می شود. چنین مدلی بیشتر شبیه سرمایه گذاری جمعی به نظر می رسد. با این حال ، شرکت کنندگان از سرمایه گذاری خود پاداش مالی دریافت می کنند. در نتیجه ، توکن سازی می تواند به دلیل کاهش حداقل مقدار و دوره سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در دارایی ها را برای مخاطبان بسیار بیشتری باز کند.

شفافیت

سرمایه گذاران تازه کار یا هر سرمایه گذار مستقر می پذیرند که هنگام شروع به کار دچار اطلاعات غلط شده اند.

کمبود کامل اطلاعات موثق در مورد نحوه تملک و بهره مندی از دارایی های با ارزش بالا ، علاوه بر سایر اطلاعات ضروری مانند سابقه فروش ، سابقه مالکیت ، بازده و معیارهای مورد نیاز سرمایه گذاران برای تضمین کیفیت دارایی وجود دارد. . یک سرمایه گذار باید ابتدا دارایی خود را قبل از ارزیابی اعتبار آن خریداری کند.

ثبت این دارایی ها در بلاک چین (یا توکن کردن) می تواند قابلیت ردیابی و حسابرسی دارایی را به هر یک از طرفین علاقه مند ، صرف نظر از مشخصات جمعیتی مربوطه ، اعطا کند. یک سرمایه گذار به سابقه مالکیت ، عملکرد تاریخی ، بازگشت سرمایه به صاحبان گذشته و سودهای مربوطه دسترسی خواهد داشت.

توکن کردن می تواند ارزش دارایی های خاص را افزایش دهد ، مانند زمانی که گروهی از افراد مشهور مالکیت یک مجموعه هنری را در اختیار دارند.

توانایی ردیابی چنین دارایی هایی در بلاک چین عمومی خطرات امنیتی ، عدم اعتماد ، حوادث کلاهبرداری و جعل هویت را کاهش می دهد.

حکم: پروتکل افق به عنوان استاندارد برای رمزگذاری دارایی ها

هنگامی که بلاک چین ها برای اولین بار ظاهر شدند ، آنها فاقد یک ویژگی ذاتی برای اتصال آنها به دارایی های خارجی بودند. با تحقیقات بیشتر در زمینه بلاک چین ، تمرکززدایی و اکوسیستم های مالی ، محققان روشهای منحصر به فرد و جدیدی را برای پر کردن شکاف بین منابع مالی غیر متمرکز و دارایی های دنیای واقعی ارائه کرده اند. پروتکل افق یک پلت فرم قوی برای استقرار دارایی های مصنوعی زنجیره ای است که نشان دهنده اقتصاد جهان واقعی است.