منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مرکادو بیت کوین قصد دارد امسال به مکزیک گسترش یابد

مرکادو بیت کوین قصد دارد امسال به مکزیک گسترش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مرکادو بیت کوین، یک پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال برزیل، قصد دارد به مکزیک گسترش یابد. پلتفرم تحت حمایت سافت بانک قصد دارد تا قبل از پایان سال وارد مکزیک شود. مرکادو بیت کوین با گسترش تاکتیکی خود را برای تسلط بر بازار آمریکای لاتین قرار می دهد.

در مصاحبه ای، رینالدو رابلو، مدیرعامل مرکادو بیت کوین، اظهار داشت که این شرکت تجارت خود را در مکزیک آغاز خواهد کرد. او مطمئن بود که عملیات در نیمه دوم سال آغاز خواهد شد. رابلو افزود که مذاکرات برای اخذ مجوز نظارتی در کشور وارد آخرین مراحل خود می شود.

رابلو اظهار داشت که مرکادو بیت کوین این حرکت را از طریق اکتساب انجام خواهد داد. همان استراتژی که شرکت سرمایه گذاری Mercado Bitcoin 2TM برای نفوذ به پرتغال استفاده کرد. 2TM بازار مستقر در لیسبون CriptoLoja را تصاحب کرد و ورود خود را به کشور راحت کرد.

مدیرعامل هیچ جزئیات دیگری در مورد خرید مکزیکی فاش نکرد. با این حال، او گفت که خرید در حال حاضر در انتظار تایید مقررات است. علاوه بر این، رابلو تاکید کرد که مرکادو بیت کوین صرافی رمزنگاری دیگری را برای فعالیت در کشور خریداری نمی کند.

مرکادو بیت کوین با پشتیبانی سافت بانک گسترش می یابد

این گسترش تقریباً یک سال پس از دریافت 200 میلیون دلار سازمان از گروه SoftBank Corp انجام می شود. صندوق آمریکای جنوبی قصد دارد نام تجاری مبادلات رمزنگاری را در سراسر قاره توسعه دهد.

با این حال، رابلو اظهار داشت که این شرکت به دلیل شرایط کلان اقتصادی، با احتیاط بیشتری به بازار آمریکای جنوبی نگاه می کند. برزیل تنها کشور منطقه است که مرکادو بیت کوین در آن فعال است.

حرکت Mercado Bitcoin به سمت اقتصاد مکزیک زمانی اتفاق می افتد که محیط هنوز برای دارایی های رمزنگاری نامطلوب است. مسائل نظارتی و نرخ های بهره رو به رشد با هم ترکیب می شوند تا محیطی غیر دوستانه ایجاد کنند.

به گفته مدیرعامل، حجم معاملات در پلتفرم مرکادو بیت کوین کاهش یافته است. میزان “بسیار مشابه” با موارد مشاهده شده در زمینه رمزنگاری است. متأسفانه، او از افشای اعداد به روز بیشتر خودداری کرد. این شرکت اعلام کرد که حجم معاملات آن در سال 2021 بالغ بر 40 میلیارد ریال بوده که معادل 7.31 میلیارد دلار است.

رابلو احساس می‌کند که فروپاشی کریپتوها تا سال 2023 سرمایه‌گذاران را آرام می‌کند و در نتیجه بازار را کند می‌کند و در ازای آن از سرمایه کمی بهره‌مند می‌شود.

در آخر این فصل کم می گذرد و اوقات خوشی دیگر خواهیم داشت. مطمئن باش.

رینالدو رابلو

بازار آمریکای لاتین

با توجه به گنجاندن کریپتوها در زندگی روزمره، آمریکای لاتین اکنون در پذیرش در جهان پیشرو است. ارزش بازار کریپتوهای آمریکای لاتین در سال 2021 به رقم خیره کننده 650 میلیون دلار رسید. این رشد نشان دهنده افزایش ده برابری نسبت به ارزش قبلی آن که تنها 68 میلیون دلار بود، می باشد.

به دلیل این رشد عظیم، شرکت های بزرگ بلاک چین در سراسر جهان شروع به تمرکز بر روی منطقه کردند. گروه EHOLD که در زمینه توسعه و ترویج مبادلات رمزنگاری مشهور است، در میان سرمایه گذاران قرار دارد.

این نهاد نتوانست در برابر وسوسه ساختن دستاوردهای قبلی خود مقاومت کند. بنابراین، صرافی آرژانتینی C-Patex را به دست آورد تا از فرصت های موجود در منطقه حداکثر استفاده را ببرد.

Bit2Me همچنین اعلام کرد که بیشتر سهام متعلق به Fluyez، یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال که در پرو فعالیت می کند، به دست آورده است.

Buenbit همچنین یکی از پلتفرم‌های معاملاتی است که مشتاق به داشتن یک پای از سهم لاتین است. تاکنون، این صرافی به مکزیک و پرو گسترش یافته است و تسهیلات وام را به دوستداران کریپتو ارائه می دهد.

علاوه بر این، Bitso، Coinbase و Circle متوجه این وضعیت شدند. در اوایل سال جاری، Coinbase یک سرویس نقدی راه اندازی کرد. بیش از 37000 کسب و کار کوچک و فروشگاه های خرده فروشی در سراسر آمریکای لاتین می توانند به مبادله پزو محلی برای BTC کمک کنند.

در ماه نوامبر، Circle و Bitso با هم کار کردند تا محصولی را ارائه دهند که نقل و انتقالات بین المللی را تسهیل کند. این برنامه به افراد دارای امکانات متوسط ​​این امکان را می دهد که دلارهای خود را به استیبل کوین تبدیل کنند. هنگامی که در استیبل کوین ها قرار گرفتند، مردم می توانند آنها را به صورت پزو به مکزیک منتقل کنند.

بعداً، Bitso شرکت های کوچک و متوسط ​​را قادر ساخت تا پزو مکزیکی را به USDC ستاره ای تبدیل کنند. کاربران می توانند این کار را از طریق گزینه پرداخت بین مرزی B2B آن انجام دهند.