منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مرورگر اپرا اکنون این یکپارچگی را به کاربران ارائه می دهد

مرورگر اپرا اکنون این یکپارچگی را به کاربران ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مرورگر اپرا اعلام کرده است که دارد برنامه ها برای ادغام در الروند. مرورگر Web3 در حال حاضر میلیون ها کاربر در سراسر جهان از خدمات آن استفاده می کنند. با این به‌روزرسانی، کاربران برنامه مرورگر می‌توانند از برنامه‌های غیرمتمرکزتر در میان سایر برنامه‌ها استفاده کنند که در کیف پول Opera در دسترس قرار خواهند گرفت. الروند طیف گسترده ای از خدمات را به کاربران رمزارز ارائه می دهد که عجیب ترین آنها در دسترس بودن یک شبکه مقیاس پذیر است که زیرساختی را برای dApps فراهم می کند.

مرورگر اپرا می خواهد یک سیستم چند زنجیره ای ارائه دهد

هدف اصلی این ادغام، شبکه کارآمدی است که بلاک چین به آن می بالد، که آن را به عنوان گزینه اصلی اکثر کاربران در این بخش معرفی می کند. با این به‌روزرسانی جدید، کاربران مرورگر اپرا می‌توانند از ESDT، توکن بومی بلاک چین، برای خدمات خود استفاده کنند. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند ELGD را که به عنوان ورودی به اکوسیستم Web3 استفاده می شود، نگه دارند. کاربران همچنین اکنون می‌توانند تراکنش‌های درون برنامه را انجام دهند و در عین حال نیاز به اتکا به طرف دیگر برای تراکنش‌ها را از بین ببرند. از دیگر ویژگی ها می توان به تراکنش های سریع و کامل و اقدامات امنیتی در دسترس کاربران اشاره کرد.

این شرکت می خواهد امنیت خود را تشدید کند

وی در مصاحبه با یکی از مدیران این شرکت اشاره کرد که شرکت در حال حاضر در تلاش است تا سیستم چند زنجیره ای را اتخاذ کند. این از ادامه فشار برای ادغام بیشتر بلاک چین پس از بیت کوین و Polygon چند ماه پیش ناشی می شود. او گفت که این آنها را قادر می‌سازد تا هرکسی که به دنبال ورود به بخش Web3 از طریق ورود پرش در هر نقطه است، ارائه دهد. مدیر اجرایی همچنین اشاره کرد که آنها اکنون یک به روز رسانی جدید در مرورگر Opera دارند که در آن کاربران می توانند نوع کیف پولی را که می خواهند در تعامل با dApps های مختلف در سراسر پلتفرم استفاده کنند، انتخاب کنند.

این نرم افزار راه های متنوعی را برای ورود به اکوسیستم Web3 از یک نقطه ورودی به کاربران ارائه می دهد. در حالی که در مورد چالش ها صحبت می کرد، مدیر اجرایی اشاره کرد که آنها اقداماتی را برای ایمن سازی تمام داده های کاربران در نظر گرفته اند. یک مثال معمولی یک کلیپ بورد ویژه است که کاربران می توانند زمانی که قصد دارند اطلاعات خود را روی پلتفرم و خارج از آن کپی و جایگذاری کنند، از آن استفاده کنند. الروند همچنین راه حل های زیست محیطی را ارائه می دهد که یکی از دلایلی است که به خوبی در بخش کریپتو به دنبال آن است. با این مشارکت، نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد شرکت‌های بیشتری مشتاقانه منتظر امضای معاملات دوستدار محیط زیست هستند.