منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مرحله 1 فروش توکن عمومی JAX.Net: 2 میلیون توکن WJXN ارائه می شود

مرحله 1 فروش توکن عمومی JAX.Net: 2 میلیون توکن WJXN ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • توکن های WJXN در فاز 1 به صورت زنده به فروش می رسند
  • فروش توکن Jax.Network از زمان اعلام پروتکل بسیار منتظر است

فروش توکن Jax.Network زنده است و سرمایه گذاری ها به سرعت در حال افزایش است. پروتکل JaxNet به منظور ایجاد تجربه نسل بعدی در مالکیت BTC با رفع نگرانی های ناپایداری و مقیاس پذیری در مدل بیت کوین ساخته شده است. سکه JAX پایدار و سکه دارایی JXN به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت های چند پلتفرمی را ارائه می دهند و پاداش ها و ویژگی های سهام را بهبود می بخشند.

WJXN ، سکه JXN پیچیده ، بر اساس بنیاد ERC-20 است که امکان انجام معاملات بدون وقفه بین سیستم عامل های مختلف را دارد. در حین فروش عمومی ، توکن های WJXN را می توان با نرخ مناسب خریداری کرد که می تواند در آینده برای ROI بالاتر استفاده شود. با رشد شبکه JAX ، ارزش توکن ها به احتمال زیاد چندین برابر می شود.

آشنایی با مراحل فروش توکن JXN

در کل ، 16،000،000 توکن WJXN برای فروش در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ، مرحله توکن در دور 1B ETH و دور 1A BNB است. فروش توکن طبق انتظار پیش می رود. در فاز 1 ، 2،000،000 توکن با قیمت اولیه 0.77 دلار موجود است. فاز 2 آینده دارای 4،000،000 توکن WJXN است که با قیمت 0.87 دلار ارائه می شود.

توزیع توکن های دقیق اطلاعات بیشتری را در مورد توکن های WJXN نشان می دهد. سرمایه گذاران پیش از بذر و بذر 14 درصد سهم خواهند داشت در حالی که شرکت 23.8 درصد برای خود اختصاص داده است. مجموعه نقدینگی 5 درصد از کل توکن ها را شامل می شود. فروش عمومی 40 درصد از توکن ها را شامل می شود. علاوه بر این ، 5 درصد از مبلغ برای سرمایه گذاران استراتژیک ذخیره می شود.

استفاده از وجوه حوزه دیگری است که تحت نظر سرمایه گذاران است. توزیع استفاده از صندوق بدون شک جالب است. 13.3 درصد سهم برای “عملیات معدن و استخر” وجود دارد در حالی که Blockchain API دارای 6.7 درصد از کل سرمایه است. جالب است که مرحله تحقیق و توسعه دارای 13.3 درصد تخصیص است. به صندوق سرمایه گذاری رشد اکوسیستم که از کل اکوسیستم JAX حمایت می کند ، سهم 6.7 درصدی تعلق گرفته است.

درباره Jax.Network

Jax.Network در اطراف بلاک چین BTC اما با اکوسیستم بهبود یافته ساخته شده است. Jax.Network با رفع مشکلات مقیاس پذیری قدیمی بیت کوین و معاملات بین پلتفرم ، تجربه مالکیت دارایی را افزایش می دهد. سکه های غیر متمرکز JAX قصد دارند کمی ارزش اقتصادی را تعریف کنند.