منو سایت

مرجان: یک فروشگاه NFT هنری در تایلند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • مرجان فروشگاه هنری جدید NFT است که از خلاقیت پشتیبانی می کند.
  • ارزهای دولتی مانند بات تایلند و دلار آمریکا می توانند توسط مشتریان برای خرید آثار هنری NFT استفاده شوند.

گروه فناوری کسب و کار Kasikorn (KBTG) یک بازار هنری NFT مرجان ایجاد کرده است. تأسیسات جدید با هدف پیشبرد نوآوری در جامعه در نظر گرفته شده است.

هنرمندان کشورهای مختلف آسیا را گرد هم می آورد. به این ترتیب ، آنها می توانند آثار هنری خود را به بازار وسیع تری نشان دهند و خریداران بالقوه را جذب کنند. با این کار آنها به رسمیت شناخته می شوند و شغل خود را پیش می برند. علاوه بر این ، هنرمندان برای نوآوری های خود درآمد بهتری خواهند داشت.

با بستر جدید ، تحولاتی در هنر ، آداب و رسوم و شیوه های زندگی ایجاد خواهد شد. گردشگران از هر شکل تجربه های بسیار خوبی خواهند داشت. مرجان خلاقیت را تحت سه نظریه حمایت می کند: تولید ، تولید مشترک و تولید ارزش مشترک.

مرجان – بازار NFT

پلت فرم مرجانی ساخته شده از طریق KX

توسعه بخشی از KASIKORN X (KX) است ، با ایده های عالی مالی غیر متمرکز (DeFi). نیاز به KX در ابتدای سال 2020 بوجود آمد. به گفته Thanaarmates Arriyavet ، رئیس KX ، پلت فرم Coral از سرعت انتشار و فروش NFT ها اطمینان حاصل می کند.

Arriyavet خاطرنشان کرد که Coral متفاوت از سایر فروشگاه های NFT عمل می کند زیرا مشتریان می توانند با استفاده از پول فیات خرید کنند.

سیستم عامل های مشابه مشتریان را ملزم می کند که ارزهای فیات خود را قبل از خرید آثار هنری به ارز رمزنگاری شده تبدیل کنند ، بنابراین مشتریان را ناراحت می کند.

KX به ایجاد مشاغل فناوری جدید کمک می کند که قصد ورود به اکوسیستم فزاینده مالی غیرمتمرکز را دارند. در مارس 2021 ، سازنده سرمایه گذاری در توسعه Kubix ، یک شرکت دارایی های دیجیتال کمک کرد.

این شرکت یک پلت فرم امنیتی است که در تجارت پورتال ICO فعالیت می کند. KX با قوانین عملکرد SEC کشور مطابقت دارد. وظایف Kubix شامل بررسی ناشران و ارزیابی برنامه های پروژه است. این شرکت همچنین پیش نویس چشم اندازها را بررسی می کند. اگر هیچ مانعی وجود ندارد ، طرح کسب و کار به SEC ارائه می شود. KX مستقل از سایر بدنها عمل می کند.

KBTG همچنین برای ایجاد معاملات رمزنگاری با بورس تایلند (SET) همکاری کرده است. KBTG دارای فناوری مشترک در مشارکت است.

پذیرش فناوری بلاک چین

بانک ها در تایلند از بلاک چین استقبال کرده اند و بانک تجاری سیام نیز از قلم نیفتاده است. این بانک سال گذشته بخش سرمایه گذاری SCB 10X ایجاد کرد.

در فوریه ، این شرکت 50 میلیون دلار دارایی دیجیتالی و صندوق DeFi را فاش کرد. در ماه سپتامبر ، آنها مبلغ قابل توجهی از 600 – 800 میلیون دلار بلاک چین و صندوق فین تک را اعلام کردند. این پروژه یک سرمایه گذاری مشترک با گروه CP تایلندی بود. این شرکت همچنین یک شرکت هلدینگ جدید SCBx ایجاد کرد که آن را به یک گروه فناوری تبدیل می کرد.

این دو بانک با پلت فرم ضمانت نامه الکترونیکی تایلند ارتباط دارند. پلت فرم نامه الکترونیکی ضمانت نامه (eLG) بدون در نظر گرفتن اندازه همه شرکت ها را به رسمیت می شناسد. تا اکتبر سال گذشته بیش از 300 میلیون دلار ضمانت توسط IBM و ابتکار اجتماع بلاک چین تایلند صادر شده بود.