منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیسون کاوتورن، نماینده کنگره، قانون سهام فدرال را نقض می کند

مدیسون کاوتورن، نماینده کنگره، قانون سهام فدرال را نقض می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افشای دارایی ها و مدیریت امور مالی در ایالات متحده امری پیچیده است. طبق قانون سهام فدرال، قانونگذاران این کشور موظفند سرمایه گذاری های خود را ظرف 45 روز گزارش دهند. عدم رعایت این قانون مستلزم اقدام علیه فرد است. با این حال، اخیراً مشخص شد که نماینده GOP، مدیسون کاوتورن به دلیل پنهان کردن سرمایه‌گذاری خود در یک میم سکه جنجالی مجرم شناخته شد.

پیش از این، کمیته اخلاق مجلس درباره نقش و مشارکت مدیسون کاوثورن در پروژه پمپ و تخلیه کریپتو تحقیقاتی را آغاز کرده بود. این پروژه Let’s Go Brandon (LGB) نام داشت. با این وجود، این ادعا این بود که مدیسون کوثورن سرمایه‌گذاری خود در این سکه را در چارچوب معیارهای تعیین‌شده فاش نکرده است. صورت های مالی اخیر او نیز این ادعا را تایید کرده است.

Madison Cawthorn فدرال STOCK را نقض می کند Actawthorn نمی تواند خرید LGB را فاش کند

مادیسو کاوتورن اولین نماینده کنگره آمریکا بود که در دهه 1990 به دنیا آمد. نماینده جوان جمهوری خواه در سیاست مورد توجه قرار گرفت. با این حال، او در حال حاضر توسط جنجال احاطه شده است. اخیراً او در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه نامزدی خود را شکست داد. علاوه بر این، او اکنون به دلیل نقض قانون Stop Trading on Congressional Knowledge در سال 2012، که بیشتر به عنوان قانون سهام شناخته می شود، با انتقاد مواجه است.

گزارش شده است که او در سکه میم LGB سهام داشته است. گفته می شود که این مرد 26 ساله در 21 دسامبر حدود 250000 دلار در LGB سرمایه گذاری کرده است. علاوه بر این، او در 27 دسامبر و 31 دسامبر به ارزش 265000 دلار اتریوم خریداری کرد.

قانونگذاران مجاز به سرمایه گذاری یا معامله در ارزهای دیجیتال هستند. اما آنها موظفند ظرف 45 روز آینده آنها را افشا کنند. از سوی دیگر، Cawthorn برای افشای این سرمایه‌گذاری‌ها حدود پنج ماه زمان بیشتری صرف کرد. این نگرانی ها را در مورد دخالت او در میم سکه افزایش می دهد.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال محبوبیت بیشتری در بین مصرف کنندگان پیدا می کنند، کمیته اخلاق مجلس نمایندگان در سال 2018 نمایندگان و کارمندان را برای مسئولیت های افشای مالی خود راهنمایی کرد. آنها قرار بود هرگونه خرید، فروش یا مبادله ارزهای رمزپایه را که بیش از هزار دلار ارزش دارند، فاش کنند.

آیا Cawthorn در یک پمپ و تخلیه ارز دیجیتال نقش داشت؟

Let’s Go Brandon به عنوان یک ارز دیجیتال ضد جو بایدن منتشر شد. میم کوین مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفت و در سال گذشته ارزش بازاری بیش از 570 میلیون دلار به دست آورد. با این حال، حباب به زودی برای LGB ترکید، زیرا سکه در روزهای بعد به صفر رسید. با این وجود، توسعه دهندگان پس از این سقوط دوباره پروژه را راه اندازی کردند. فایده ای نداشت، زیرا LFB دوباره به صفر رسید.

در دسامبر سال گذشته، پروژه LFB بیش فعال بود. از راننده NASCAR براندون براون پشتیبانی دریافت کرد. او اظهار داشت که این شبکه اسپانسر رسمی فصل 2022 او خواهد بود. از آنجایی که ارزش سکه افزایش یافت، پیشرفتی را برای سکه ایجاد کرد. از طرف مصرف کنندگان حمایت شد.

اما گزارش شد که این معامله در ژانویه منعقد شد. این امر باعث فروش قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران سکه شد. مردم شروع به ریختن سکه کردند و سرمایه گذاران متحمل ضررهای زیادی شدند. سرمایه گذاران و ذینفعان پس از سقوط LFB در نقطه پایانی بودند.

با این حال، چند روز قبل از این اتفاق، مدیسون کاوثورن به نفع توکن در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد. او برای سکه نوشت: «رفتن به ماه». بنابراین، تنظیم کننده ها بر این باور بودند که مدیسون کاوثورن به نوعی به سکه میم علاقه مند است. آنها فکر می کردند که نماینده کنگره توافقی را برای منافع شخصی امضا کرده است بدون اینکه متوجه آن شود. بنابراین، گمانه زنی ها منجر به تحقیقات شد و مدیسون کاوثورن را نقض کرد.

در 23 می، کمیته اخلاق مجلس تحقیقاتی را در مورد ارتقاء LFB توسط مدیسون کراثورن و منافع مالی احتمالی او در میم کوین آغاز کرد. با این وجود، اکنون گزارش شده است که جمهوری خواه ممکن است با جریمه حداقل 200 دلاری روبرو شود. در کنار این، وی از کمیسیون اخلاق مجلس معافیت خواهد گرفت. او در میان 60 قانونگذار بود که دخالت سهام خود، همسر یا فرزندان تحت تکفلشان را فاش نکرد.