منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل Microstrategy اتریوم را به عنوان یک “امنیت” طبقه بندی می کند

مدیر عامل Microstrategy اتریوم را به عنوان یک “امنیت” طبقه بندی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مدیر عامل Microstrategy، مایکل سایلر، حمایت از اتریوم را در بحبوحه آشفتگی‌های اخیر بازار اعلام کرده و دارایی دیجیتال را به عنوان شکل خوبی از امنیت معرفی کرده است. سایلر این را در مصاحبه اخیری که از او خواسته شد نظر خود را در مورد اتریوم و دارایی دیجیتال پیشرو، بیت کوین بیان کند، گفت. طبق ادعای گسترده، تعدادی از سرمایه گذاران و معامله گران به این موضوع اشاره کرده اند که اتریوم و بیت کوین کالا هستند. برخی از کارمندان SEC و CFTC طی چند هفته گذشته دارایی ها را به عنوان کالا معرفی کرده بودند.

مدیر عامل Microstrategy دلیلی برای طبقه بندی خود ارائه می دهد

مدیر عامل Microstrategy در بیانیه خود اشاره کرد که یکی از معدود دلایلی که او معتقد است اتریوم یک امنیت است این است که از طریق یک ICO به بازار معرفی شده است. جدای از آن، توکن دارای یک پیش معدن است، یک تیم بر فعالیت های آن نظارت می کند و یک هارد فورک انجام شد. مدیر عامل Microstrategy همچنین خاطرنشان کرد که در طول سال ها، هارد فورک های دیگری نیز انجام شده است.

او همچنین خاطرنشان کرد که اگر یک کالا بود، هیچ شرکتی توکن را صادر نمی کرد، به این معنی که هیچ کس تمام تصمیمات بزرگ را نمی گیرد. او خاطرنشان کرد که بیشتر توکن‌های موجود در بازار در طول سال چندین هارد فورک را انجام داده‌اند که باعث شده پروتکل‌ها را تغییر دهند. این بدان معناست که یک نهاد وجود دارد که امور شبکه ها را کنترل می کند.

مدیر سابق SEC می گوید بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند

در سال 2018، طی یک کنفرانس، مدیر مالی وقت SEC به رسانه ها گفت که آژانس در حال برنامه ریزی برای استفاده از چیزی به نام “تست هوی” برای دسته بندی توکن هایی است که اوراق بهادار هستند از آنهایی که کالا هستند. در آن زمان، مدیر مذکور، ویلیام هینمن، خاطرنشان کرد که آنها از بیت کوین و اتریوم شروع خواهند کرد، در حالی که پیش بینی کرد که هیچ یک از آنها نمی توانند در دسته اوراق بهادار قرار گیرند. در آن زمان، هینمن اشاره کرد که بیت کوین از زمان پیدایش، شخص ثالثی روی دارایی دیجیتالی ندارد.

وی خاطرنشان کرد که بیت کوین از ابتدا غیرمتمرکز بوده است و این یکی از دلایلی است که این شبکه از فعالیت خود متوقف نشده است. مدیر همچنین گفت که جدای از جمع آوری کمک مالی که در زمان ایجاد اتریوم انجام شد، هر عملکرد دیگری که این اتریوم دارد اکنون به غیرمتمرکز بودن دارایی اشاره دارد. او همچنین خاطرنشان کرد که روش‌های فعلی خرید اتریوم دارایی‌ای را نشان نمی‌دهد که یک امنیت است.