منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل KeyFi قرار است درجه سانتیگراد را به دادگاه بکشاند

مدیر عامل KeyFi قرار است درجه سانتیگراد را به دادگاه بکشاند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جیسون استون، مدیر عامل KeyFi، اعلام کرده است که قصد دارد درجه سانتیگراد را به دلیل عدم رعایت توافقی که هر دو طرف بسته بودند به دادگاه بکشاند. جدا از اینکه یک مدیرعامل است، Stone یکی از سنگرهای پشت حساب 0xb1 است که به دلیل قدرت کشاورزی خود شناخته شده است. با توجه به جزئیات بایگانی، مدیرعامل قصد دارد از سلسیوس بخواهد خسارت های خاصی را بازپرداخت کند. در صورت امتناع متهم از پرداخت مبلغ تعیین شده، آماده مراجعه به دادگاه است.

سلسیوس توافق قبلی با KeyFi را نادیده گرفت

در ادعاهای خود، مدیر عامل KeyFi ادعا شده است که سلسیوس با دستکاری بازار و امتناع از اتخاذ تدابیر خاص برای کنترل حساب، از وجوه کاربران سوء استفاده کرده است. این مسائل منجر به این شد که این پلتفرم چندین وجه سپرده گذاری شده را به خطر بیندازد در حالی که به تعهدات توافق شده قبلی خود عمل نکرد. در این پرونده اشاره شده است که سلسیوس به توافق قبلی خود با مدیر عامل KeyFi برای تقسیم بخشی از سود خود توجه نکرده است.

این به این دلیل بود که KeyFi بیشتر تاکتیک‌های معاملاتی مورد استفاده خود را ارائه می‌کرد. مدیرعامل همچنین اشاره کرد که سلسیوس نتوانست به اندازه کافی سیستمی را برای مقابله با خطرات کاربران بر روی پلتفرم خود نصب کند. در این پرونده همچنین اظهار شده بود که اتهامات کلاهبرداری علیه شرکت وجود دارد زیرا مدیر عامل احساس می کرد که درجه سانتیگراد دروغ می گوید تا آنها را در پروژه های خاص شریک کند.

مدیر عامل KeyFi ادعا می کند که درجه سانتیگراد یک طرح پونزی است

در اسناد ارائه شده در دادگاه، KeyFi از سال 2020 تا 2021 به عنوان یک کارشناس سرمایه گذاری با سلسیوس همکاری کرد. در طی این دوره، هر دو شرکت بر روی یک سری توافق نامه هایی که همکاری را هدایت می کرد، دست به کاغذ زدند. پس از توافق، KeyFi به KeyFi Celsius تغییر نام داد، شرکتی که تحت مالکیت و مدیریت سلسیوس خواهد بود. مدیر عامل KeyFi همچنین در بخش های دیگر پرونده ادعا کرد که درجه سانتیگراد مانند یک طرح پونزی عمل می کند.

این به این دلیل است که این شرکت سرمایه‌گذاران جدیدی را جذب کرد و در عین حال به آنها قول سود بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاران قبلی داد. در بلندمدت، آنها از سرمایه‌گذاران جدیدتر برای پرداخت سرمایه‌های قبلی استفاده کردند. مدیرعامل همچنین در توییتر اشاره کرد که سلسیوس قول داده است که چندین رویکرد پوشش ریسک برای کاهش ضررهای متحمل شده در استخرهای نقدینگی داشته باشد. جدای از این شکایت، موارد دیگری از جمله پرونده سولانا لبز آشکار شده است. طرف دیگری نیز به دلیل زیان هایی که او و دیگران در جریان حادثه چند ماه پیش متحمل شدند، از Terra شکایت کرده است.