منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل CoinFlex تغییر تاریخ خروج را اعلام می کند

مدیر عامل CoinFlex تغییر تاریخ خروج را اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مارک لمب، مدیر عامل کوین فلکس، بمبی را رها کرده است که معامله‌گران با پلتفرم صرافی ارز دیجیتال آن را بی‌اهمیت نمی‌دانند. طبق به روز رسانی، پلتفرم دیگر اجازه برداشت در روز پنجشنبه را نخواهد داد. طبق بیانیه قبلی، این پلتفرم قول داده است که به معامله گران اجازه می دهد به وجوه خود دسترسی داشته باشند و آنها را در زمان تعیین شده برداشت کنند. با این حال، این به روز رسانی جدید پس از اقدامات این شرکت برای خلاص شدن از شر بدهی ویرانگر بیش از 70 میلیون دلار است.

مدیر عامل CoinFlex از کاربران می خواهد که صبور باشند

مدیر عامل CoinFlex در مصاحبه خود با CNBC خاطرنشان کرد که معامله گران باید صبور باشند زیرا شرکت برای باز کردن برداشت ها به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی قبلی پیش می رفت، لیست عظیمی از کاربران پلتفرم سرمایه خود را از پلتفرم می گیرند. CoinFlex در حال پیش بینی پیشنهاد سکه کمکی است که دیروز میزبانی شد.

با توجه به جزئیات این عرضه، این فرصت را به سرمایه گذاران داد تا بدهی های شرکت را بخرند. اگرچه این شرکت دیروز خاطرنشان کرد که به طور کامل شروع برداشت از فردا را پیش بینی می کند، آنها همچنین گفتند که باید ابتدا برخی موارد را در محل خود قرار دهند. یکی از این موارد، تعداد توکن های مشترکی است که این پلتفرم دارد که از روز گذشته که عرضه توکن انجام شد، برای عموم مردم شناخته نشده است.

بیت کوین عیسی ایجاد مشکلات CoinFlex را رد می کند

مدیر عامل CoinFlex همچنین اشاره کرده است که این شرکت در حال حاضر در حال مذاکره با چندین کلاه گیس بزرگ در بازار کریپتو است تا آنها را متقاعد کند که بدهی ها را بخرند. مدیر عامل در مصاحبه دیگری همچنین اشاره کرد که با فروش صندوق بدهی پیشرفت های زیادی صورت گرفته است. این با پاسخ‌های کاربران و سایر طرف‌ها تقویت شد، و این پلتفرم به میلیون‌ها دلار رسید. کوین فلکس چند روز پیش اعلام کرد که برداشت های خود را به حالت تعلیق درآورده است و علت این موضوع را افت اخیر بازار می داند.

همچنین اخباری مبنی بر ورود یکی از حساب‌های مشتریانش به سهام منفی منتشر شد. چند روز پس از اعلام این خبر، مدیر عامل CoinFlex، طرفدار شناخته شده بیت کوین بیت کوین عیسی را به عنوان مقصر اصلی موضوع منفی سهام نامید. با گذشت روزها، به رگبار توهین‌ها در میان هر دو طرف منجر شد و بیت کوین عیسی اشاره کرد که این پلتفرم مقدار قابل توجهی پول به او بدهکار است. CoinFlex یکی از معدود شرکت هایی است که در این دوره از بازار دوران سختی را پشت سر می گذارد. درجه سانتیگراد نیز با ناخن و دندان مبارزه می کند تا احتمال ورشکستگی را از بین ببرد.