منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل صرافی بایننس بزرگترین مشکلی را که مانع رشد کریپتو می شود را فاش می کند

مدیر عامل صرافی بایننس بزرگترین مشکلی را که مانع رشد کریپتو می شود را فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • مدیر عامل صرافی بایننس می گوید سهولت استفاده بزرگترین مشکل کریپتوها است.
  • نوسانات را به عنوان یکی دیگر از مشکلاتی که مانع رشد کریپتو می شود برجسته می کند.
  • می گوید 99 درصد از دارایی خود را به امور خیریه می دهد.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل شرکت بزرگ ارزهای دیجیتال، صرافی بایننس، گفته است که علیرغم رشد گسترده ای که در بازار ارزهای دیجیتال تجربه شده است، این صنعت همچنان با شکست های خاصی متوقف شده است.

مدیر عامل بایننس صرافی در طی مصاحبه اخیر خود با آسوشیتدپرس، نوسانات را به عنوان بخشی از مشکلاتی که مردم را از ارزهای دیجیتال دور نگه می‌دارد، ذکر کرد، اما اظهار داشت که برخی از سرمایه‌گذاران از این نوسانات لذت می‌برند.

او ضمن بیان نظر شخصی خود، گفت بزرگترین مشکلی که در برابر رشد ارزهای رمزپایه مبارزه می کند، سهولت استفاده است. او همچنین نسبت به آینده دارایی های افراد پس از مرگ آنها ابراز نگرانی کرد.

«اگر بروی چه اتفاقی می‌افتد؟ مردم می میرند. اگر به طور ناگهانی در دسترس نباشید، آیا فرزندانتان می توانند آن را دریافت کنند؟ چگونه آن را دریافت می کنند؟ آیا راه‌هایی وجود دارد که بتوان تضمین کرد که آن‌ها آن را دریافت خواهند کرد و فقط پس از مرگ شما آن را دریافت خواهند کرد؟»

مدیر عامل صرافی بایننس، با این حال، گفت که با بلوغ صنعت، پیشرفت های عمده ای ظاهر خواهد شد.

مدیر عامل بایننس افشاگری عجیبی در مورد خودش می کند

ژائو در طول مصاحبه اعلام کرد که مانند بیل گیتس، بخش بزرگی از ثروت خود را خواهد بخشید. مدیرعامل 44 ساله اظهار داشت که پس از اهدای کمک مالی قابل توجه، همچنان می تواند از سبک زندگی فعلی خود حمایت کند.

من شخصاً از نظر مالی آزاد هستم. من به پول زیادی نیاز ندارم و می توانم سبک زندگی خود را از این طریق حفظ کنم.» ژائو گفت. من قصد دارم بیشتر ثروتم را مانند بسیاری از کارآفرینان یا بنیانگذاران ثروتمند که از راکفلر تا به امروز انجام دادند، ببخشم. من قصد دارم 90، 95، یا 99 درصد از دارایی ام را ببخشم.

گفته می شود مدیر عامل صرافی بایننس حدود 2 میلیارد دلار ارزش دارد که بخش عمده ای از ثروت او از بایننس است. او در طول مصاحبه گفت که سرمایه‌گذار بزرگی در حوزه ارزهای دیجیتال نیست زیرا فقط بیت‌کوین و BNB را در اختیار دارد.