منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل شرکت تحقیقاتی Alameda استعفا داد تا بر روی “موارد شخصی” تمرکز کند.

مدیر عامل شرکت تحقیقاتی Alameda استعفا داد تا بر روی “موارد شخصی” تمرکز کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سام ترابوکو، مدیرعامل Alameda Research و ارائه‌دهنده نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال، از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

ترابوکو اظهار داشت در یک سری توییت در روز چهارشنبه که او به کار در شرکت به عنوان مشاور ادامه خواهد داد اما دیگر به صورت روزانه در Alameda حضور نخواهد داشت. به گفته نماینده این شرکت، کارولین الیسون به عنوان تنها مدیرعامل شرکت باقی خواهد ماند.

در پیامی که به عنوان پیام خداحافظی تلقی می‌شود، ترابوکو در توییتی نوشت که نمی‌تواند سال‌ها استفاده معنادارتر از زمان خود را از اهدای آن به شرکت تصور کند. او افزود که علیرغم چالش‌برانگیز بودن، مطالبه‌گری و زمان‌بر بودن، حضور در آن واقعاً لذت بخش بوده است. علاوه بر این، او احساس می کند که به لحظه ای از زندگی رسیده است که باید چیزهای دیگر را در اولویت قرار دهد.

سفر Trabucco در Alameda

Alameda در سال 2017 توسط Sam Bankman-Fried، مدیر عامل FTX تأسیس شد و روزانه به میلیاردها دلار در تمام بازارهای ارزهای دیجیتال فعال تراکنش می کند. Trabucco و Ellison به ترتیب در سال‌های 2019 و 2018 به عنوان معامله‌گر به شرکت ملحق شدند، قبل از اینکه اکتبر گذشته به عنوان مدیرعامل شرکت انتخاب شوند.

در ماه های اخیر، ترابوکو مسئولیت های خود را در آلامدا کاهش داده بود. او در حال حاضر هیچ پروژه ای برنامه ریزی نکرده است.

ترابوکو خاطرنشان کرد که او همچنان در برخی ظرفیت‌ها حضور خواهد داشت، زیرا نمی‌تواند به طور کامل از ارزهای دیجیتال بدون انجام برداشت خارج شود.

الیسون قبل از پیوستن به شرکت روی میز سهام در خیابان جین کار می کرد و در آنجا با بنکمن-فرید ملاقات کرد. این دو با هم یک تیم 25 نفره برای طبقه تجاری Alameda و عملیات بک آفیس ایجاد کردند.

الیسون در مورد استعفای ترابوکو توییت کرد که کار با ترابوکو یک تجربه فوق العاده سازنده بوده است.

اگرچه اخیراً دلم برای حضور او تنگ شده است، اما از دیگر کارکنانی که قدم به قدم جلوتر رفته‌اند و نسبت به آینده خوش‌بین‌تر از همیشه هستم، خوشحالم.»

علیرغم این واقعیت که آلامدا در مورد خروج ترابوکو سکوت کرد، او ادامه داد که به دلایل شخصی ترک می کند.

«اخیراً، من بسیار خوشحال بودم، اغلب سفر می‌کردم، دوستان و خانواده را می‌بینم، روی «خودم» کار می‌کردم و چیزهای دیگر. علاوه بر این، فوق العاده است زیرا من یک قایق خریدم. من فوق‌العاده خوشحالم و نیاز به آرامش دارم.»