منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل بایننس آفریقای خوشبین برای پذیرش ارزهای دیجیتال آماده است

مدیر عامل بایننس آفریقای خوشبین برای پذیرش ارزهای دیجیتال آماده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس با روسای جمهور سنگال و ساحل عاج برای بحث در مورد پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا ملاقات کرد. ژائو بعداً در توییتی معتقد است که آفریقا برای پذیرش رمزارز آماده است. او گفت این قاره دارای جمعیت جوانی است که با فناوری‌های جدید و آگاهی رو به رشد نسبت به ارزهای دیجیتال راحت هستند.

مدیر عامل بایننس همچنین گفت که او معتقد است کشورهای آفریقایی این پتانسیل را دارند که در فضای ارزهای دیجیتال رهبر شوند. به نوبه خود، هر دو رئیس جمهور علاقه مند به همکاری با Binance برای ترویج پذیرش کریپتو در آفریقا هستند. آنها همچنین در مورد مزایای بالقوه کریپتو، مانند توانایی آن در کمک به کاهش فساد و افزایش مشارکت مالی صحبت کردند.

Binance برای افزایش پذیرش کریپتو از طریق آفریقای فرانسوی

پس از این جلسه، بایننس همکاری با JokkoLabs، یک سازمان غیرانتفاعی که از کارآفرینی اجتماعی حمایت می کند، اعلام کرد. تحت این مشارکت، هر دو سازمان بر روی یک برنامه آموزشی و آگاهی از بلاک چین با هدف جوامع فرانسوی زبان آفریقا کار خواهند کرد.

هدف این است که به مردم این جوامع کمک کنیم تا ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین را درک کنند و بپذیرند. این گام مهمی در کمک به ترویج گنجاندن دیجیتال در آفریقا است. مشارکت بین Binance و JokkoLabs نمونه ای عالی از این است که چگونه بخش خصوصی می تواند با سازمان های غیرانتفاعی برای ارتقای خیر اجتماعی کار کند.

هدایت رشد اقتصادی از طریق رمزارز

به گفته بایننس که اخیراً 500 میلیون دلار برای تأمین مالی پروژه‌های ارزهای دیجیتال و نسل سوم وب جمع‌آوری کرده است، این همکاری شامل کمک‌های مالی برای کارگاه‌های آموزشی جامعه خواهد بود. این کارگاه ها برای افزایش سواد و مهارت های بلاک چین در منطقه طراحی خواهند شد.

علاوه بر کارگاه های آموزشی، بورس ارزهای دیجیتال همچنین قصد دارد از طریق برنامه انکوباتور استارتاپی از کارآفرینان دیجیتال در منطقه حمایت کند. بایننس گفت امیدوار است که سرمایه گذاری روی کارآفرینان دیجیتال به نوآوری و رشد اقتصادی در منطقه کمک کند.

بایننس قصد دارد جامعه فین‌تک را در سراسر منطقه فرانسوی زبان آفریقا ایجاد کند و اطمینان حاصل کند که علاقه‌مندان برای ساخت راه‌حل‌های بلاک چین و حل مشکلات دنیای واقعی قدرت دارند.

بایننس

آینده پذیرش کریپتو در آفریقا چگونه است؟

این جلسه نشانه مثبتی برای آینده پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا است. با حمایت صرافی بزرگی مانند بایننس، احتمالاً شاهد کشف بیشتر کشورهای آفریقایی در استفاده از ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

این می تواند به دوره جدیدی از رشد اقتصادی در این قاره منجر شود. علاوه بر این، مدیر عامل بایننس گفت که این شرکت مایل است با مقامات برای توسعه مقررات ارزهای دیجیتال در آفریقا همکاری کند.

کشورهای آفریقایی به پذیرش کریپتو فشار می آورند

در سال های اخیر، ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی بالقوه برای ارزهای سنتی سنتی محبوبیت پیدا کرده اند. اکنون، چندین کشور آفریقایی در حال بررسی استفاده از ارزهای دیجیتالی خود هستند. به عنوان مثال، نیجریه آزمایش نسخه دیجیتالی ارز خود، Naira را آغاز کرده است.

کشورهای دیگری مانند سنگال و اوگاندا نیز در حال بررسی امکان راه اندازی ارزهای دیجیتال خود هستند. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کشورهای آفریقایی ممکن است علاقه مند به پذیرش ارزهای دیجیتال باشند. برای مثال، ارزهای دیجیتال می توانند به کاهش وابستگی به پول نقد کمک کنند، که مدیریت آن می تواند گران و دشوار باشد.

علاوه بر این، ارزهای دیجیتال ممکن است با دادن دسترسی مردم به خدمات مالی رسمی، به ارتقای شمول مالی کمک کنند. در نهایت، ارزهای دیجیتال ممکن است با ارائه یک رکورد شفاف و بدون دستکاری تراکنش ها، راهی برای مبارزه با فساد ارائه دهند.

در نهایت، پذیرش یا عدم پذیرش ارزهای دیجیتال با موفقیت در آفریقا به عوامل متعددی از جمله حمایت دولت و توسعه زیرساخت بستگی دارد. با این حال، پتانسیلی وجود دارد که ارزهای دیجیتال تأثیر مثبتی بر این قاره داشته باشند.

مشکلات ارزهای دیجیتال

البته خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد، مانند احتمال وقوع جرایم سایبری. به این ترتیب، هر تصمیمی برای پذیرش ارزهای دیجیتال باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد و با مقررات قوی همراه باشد.