منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل بایننس، CZ، به کناره گیری مدیر عامل کرانکن چه واکنشی نشان داد؟

مدیر عامل بایننس، CZ، به کناره گیری مدیر عامل کرانکن چه واکنشی نشان داد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جسی پاول، مدیر عامل صرافی معروف کریپن مستقر در ایالات متحده از سمت خود کناره گیری می کند.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل Binance واکنش نشان داد از طریق توییتی در حساب کاربری خود به این خبر رسید. به گفته CZ، Jespow سهم قابل توجهی در صنعت داشته است و برای او بهترین ها را آرزو کرده است.

شایان ذکر است که زمانی که Jespow کراکن را تأسیس کرد، قیمت بیت کوین 13 دلار بود. برای 11 سالی که جسپو به عنوان مدیرعامل خدمت کرده است، سی. .

دستاوردهای کراکن علیرغم تسلط Binance

تحقیقات تخمین می زند که کراکن تنها در سه ماهه اول و دوم سال 2021 بیش از 160 میلیارد دلار حجم تجارت داشته است، علیرغم تحت الشعاع قرار گرفتن بایننس و کوین بیس.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، او سمت خود را به عنوان رئیس هیئت مدیره حفظ خواهد کرد و بزرگترین سهامدار شرکت باقی خواهد ماند.

دیوید ریپلی، که در حال حاضر مدیر عملیاتی کراکن است و به مدت شش سال در این شرکت بوده است، در ماه های آینده جایگزین پاول حامی اولیه بیت کوین خواهد شد.

پاول همچنین در زمینه ارتباطات محل کار و همچنین در رسانه های اجتماعی، اظهارات بحث برانگیزی داشت.

«جنگ فرهنگی تجاری» که پاول در آن شرکت کرد، در ماه ژوئن توسط نیویورک تایمز پوشش داده شد. پاول مخالف استفاده از توهین‌های نژادی بود، نحوه استفاده کارمندان از ضمایر را تایید نمی‌کرد و از زنان آمریکایی به عنوان «شستشوی مغزی» در کانال‌های Slack شرکت یاد می‌کرد.

“باورهای فلسفی آزادیخواهانه” این شرکت در یک بیانیه فرهنگی 31 صفحه ای مجدداً تأیید شد، که همچنین بیان می کرد که هر کسی که با آنها مخالف باشد ممکن است شرکت را ترک کند و غرامت چهار ماهه دریافت کند. علاوه بر این، پاول، کارمندانی را که با مطبوعات صحبت کردند به عنوان “محرک” نامید.

در زمان نگارش این مقاله، هیچ اظهارنظر رسمی از سوی سخنگوی کراکن وجود نداشت. پاول به فورچون گفت،

برای من، این مربوط به صرف زمان بیشتر برای کارهایی است که در آنها عالی هستم و انجامشان را دوست دارم، مانند کار بر روی فعالیت‌های حمایت از محصول و صنعت.