منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل امریکن اکسپرس: کارت اعتباری مرتبط با کریپتو؟ نه به این زودی

مدیر عامل امریکن اکسپرس: کارت اعتباری مرتبط با کریپتو؟ نه به این زودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • Amex به زودی کارت های مرتبط با رمزارز را ارائه نخواهد کرد.
  • این شرکت در حال مطالعه بازار کریپتو است و می تواند علاوه بر علاقه به استیبل کوین، امتیازهای پاداش نیز ارائه دهد.

قیمت سهام امریکن اکسپرس (AXP) در یک مسیر صعودی قرار گرفته است و تقریباً به بالاترین حد خود رسیده است. با این حال، این شرکت هیچ برنامه‌ای برای ورود به فضای کریپتو به این زودی‌ها ندارد و صرفاً برای سر و صدا وجود دارد. یا حتی مقداری سود ناچیز. استفان اسکوئری، رئیس شرکت، ترجیح می‌دهد رمزارز را به روشی منظم‌تر دنبال کند.

اسکوئری در نشست همه بازارهای یاهو در روز دوشنبه اظهار داشت: «ظاهراً به این زودی یک کارت متصل به رمزارز American Express را نخواهید دید. سپس، او افزود که رمزارزهای اصلی مانند BTC و ETH را به عنوان یک دارایی مانند طلا تجسم می کند.

مدیر عامل شرکت به شکنندگی بازارها پی برد و با احتیاط در مورد چنین کارت هایی، نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داد. او گفت،

فکر نمی‌کنم با پرداخت‌های کارت اعتباری تهاجم داشته باشد. چرا؟ هنوز تنوع زیادی وجود دارد و فقط در صورتی پاداش دریافت می کنید که تاجر برنامه تشویقی داشته باشد. باز هم شما نمی توانید آن را مورد مناقشه قرار دهید زیرا حقی بر آن ندارید.

Mastercard و Bakkt اولین یک را می کشند

در جای دیگر، Bakkt باند جدیدی را معرفی کرد که پرداخت با ارزهای دیجیتال را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند. همکاری این شرکت با Mastercard باعث تولید کارت های نقدی و کارت های اعتباری خواهد شد. این توسعه مشتریان بیشتری را جذب می کند و از این رو سهام Bakkt را افزایش می دهد. با این حال، امریکن اکسپرس همچنان سرسخت است.

Squeri تصدیق می کند که شرکت او کارتی برای استیبل کوین دارد. او اشاره کرد که American Express فقط به دارندگان کارت فرصت بازخرید عضویت، بازپرداخت امتیاز و ردیابی استیبل کوین ها را می دهد. اما، او گفت که آنها فراتر نخواهند رفت.

آیا بانک ها به سمت ارزهای دیجیتال می روند؟

Cryptos همچنان در خط مقدم نوآوری قرار دارد. بنابراین، بانک ها با آنها آزمایش می کنند. به عنوان مثال، امریکن اکسپرس به دارندگان کارت اجازه داد تا NFT های منحصر به فرد را خریداری کنند. اما، همکاری Bakkt با Mastercard که منجر به کارت های نقدی رمزنگاری شده برای مصرف کنندگان می شود، بحث شهر است.

با وجود نرخ رشد کریپتو، کار زیادی در مورد کارت ها انجام نشده است. اما، مسترکارت و ویزا در برداشتن گام‌های جسورانه برای کار با دارایی‌های کریپتو در خط مقدم هستند.

مسترکارت CipherTrace، یک شرکت اطلاعات رمزنگاری را خریداری کرد. از سوی دیگر، ویزا یک مقاله سفید برای قابلیت همکاری CBDC و استیبل کوین منتشر کرده است. ویزا و مسترکارت به NFT ها علاقه نشان داده اند.

کریپتوها محبوب‌تر می‌شوند، اما همچنان فاقد چارچوب قانونی هستند که جریان اصلی آن‌ها باشد. قانون‌گذاران ممکن است ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشند تا برکت خود را بدهند تا ارزهای دیجیتال مانند پول فیات شوند. اما در نهایت، آنها باز خواهند شد. جهان به سمت ارز دیجیتال می کشد و این فقط یک مسئله زمان است.