منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر اجرایی Ripple موقعیت هایی را به کارمندان سابق FTX ارائه می دهد

مدیر اجرایی Ripple موقعیت هایی را به کارمندان سابق FTX ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امکان دنبال کردن شغل پرسنل FTX در شرکت پرداخت کریپتو وجود داشته است اشاره کرد توسط دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری در ریپل. پیش از این، شوارتز پیشنهادی معادل را به کارمندان توییتر ارائه کرد که در نتیجه تغییر مدیریت و آمدن ایلان ماسک شاهد اخراج شدید کارکنان بودند.

پیشنهادات ارائه شده توسط مدیر ارشد فناوری Ripple نشان دهنده تمایل و نیاز شرکت به استخدام افراد بیشتر است. علیرغم زمستان کریپتو، ریپل همچنان به استخدام پرخاشگرانه – به ویژه متخصصان Web3- ادامه می دهد. طبق پست قبلی در وب سایت رسمی این شرکت، در حال حاضر بیش از 350 فرصت شغلی در سراسر آمریکای شمالی و آسیا وجود دارد.

استخدام ریپل

به عنوان مثال، بن «بیت‌بوی» آرمسترانگ، یک وبلاگ‌نویس معروف ارزهای دیجیتال، تلاش کرد به‌عنوان مدیر استراتژی شرکت در سنگاپور جایگاهی به دست آورد.

درخواست این وبلاگ نویس بحث برانگیز ارزهای دیجیتال برای مدیر این شرکت در سنگاپور رد شد. اینفلوئنسر این خبر را در فید توییتر خود اعلام کرد. به عنوان یادآوری، پس از اینکه مدیر ارشد فناوری شرکت، دیوید شوارتز، پیشنهاد داد کارمندان توییتر اخراج شده پس از ورود ماسک را انتخاب کند، آرمسترانگ تصمیم گرفت برای پست اجرایی در شعبه سنگاپور به شوخی درخواست کند.

شوارتز موقعیت هایی را به کارمندان سابق FTX پیشنهاد داد و در مورد احتمال خرید شرکت توسط شرکتی مانند اپل یا مایکروسافت اظهار نظر کرد. کارشناس فنی شرکت ادعا می کند که این امر بعید است، اگر فقط به این دلیل که جنبه XRP وجود دارد. شوارتز ادعا می کند که هنوز مشخص نیست که چرا حتی اگر ذخایر کریپتو ریپل حل شود، فروش رخ می دهد.

از نظر تئوری می توان تصور کرد که فناوری را جدا کرده و آن را بفروشد، و XRP و RippleX اگر هر شرکت علاقه مندی بخواهد RippleNet را خریداری کند، به نهادهای جداگانه تبدیل می شوند. او گفت که این اما مطلقاً هیچ انتسابی ندارد. به یاد بیاورید که کمتر از 50 درصد از کل عرضه ارز دیجیتال، 44 میلیارد XRP، در حساب‌های امانی این پلتفرم نگهداری می‌شود.

حجم بالای استخدام نیز در پس زمینه دعوای حقوقی در حال تحول بین شرکت و SEC است. همانطور که توسط Cryptopolitan گزارش شده است، در فضای کریپتو اطمینان وجود داشت که پرونده به نفع ریپل در حال حرکت است.