منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیرعامل کوین بیس، رگولاتورها را مقصر تغییرات در فعالیت های تجاری می داند

مدیرعامل کوین بیس، رگولاتورها را مقصر تغییرات در فعالیت های تجاری می داند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase به مسائل مربوط به مقررات و فعالیت های معامله گران در بازار پرداخته است. رئیس صرافی بیانیه خود را در واکنش به این خبر بیان کرد که رگولاتورها در ایالات متحده اکنون به دنبال FTX.US هستند. طبق به روز رسانی، تنظیم کننده ها در حال بررسی مبادلات در ایالات متحده در مورد بحران های اخیر در FTX هستند.

مدیرعامل کوین بیس می گوید قانونگذاران سرمایه گذاران را بیرون می کشند

به گفته او بیانیهمدیر عامل Coinbase معتقد است که به دلیل مشکلاتی که برای یک شرکت در خارج از کشور پیش می آید، بررسی مبادلات در ایالات متحده برای تنظیم کننده ها منطقی نیست. چند روز پیش، سناتور الیزابت وارن اظهار داشت که تنظیم‌کننده‌ها باید به بررسی فعالیت‌های صرافی‌ها در کشور به عنوان وسیله‌ای برای جلوگیری از مشکلاتی که برای بورس FTX رخ می‌دهد، شروع کنند.

آرمسترانگ اشاره کرد که SEC بخش بزرگی از تقصیر را بر عهده دارد زیرا علیرغم تماس های شهروندان خوش نیت، آنها نتوانسته اند راه حلی برای مسائل نظارتی ارائه دهند. وی معتقد است این یکی از دلایلی است که بیش از 95 درصد سرمایه گذاران کشور به جای مبادلات در کشور، فعالیت تجاری خود را به خارج از کشور می کشند.

مقامات ایالات متحده در حال بررسی FTX.US هستند

براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، در واکنش به اظهارات مدیرعامل کوین بیس، مثالی از سنگاپور زد. برخلاف ایالات متحده، سنگاپور قوانین محکمی دارد که از فعالیت شرکت‌ها و کاربران در بازار کریپتو محافظت می‌کند. شایان ذکر است، شرکت Garlinghouse در حال حاضر در یک کشمکش قانونی با SEC ایالات متحده بر سر مسائل مربوط به اوراق بهادار است. پس از سقوط FTX، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه وزارت دادگستری و سایر نهادهای نظارتی در حال بررسی شعبه ایالات متحده از سومین صرافی بزرگ هستند.

در این گزارش ادعا شده است که نهادهای نظارتی در تلاش هستند تا مشخص کنند کدام یک از محصولات این شرکت اوراق بهادار است و کدام یک نیست. FTX یکی از بزرگترین شرکت های بازار بود و علیرغم آشفتگی بازار سالم به نظر می رسید. این شرکت اخیراً اعلام کرد که در انتظار برخی جزئیات، توسط Binance خریداری خواهد شد. با این حال، زمانی که بایننس بیانیه ای منتشر کرد و گفت که دیگر شرکت را تصاحب نخواهد کرد، همه جهنم از بین رفت و باعث ایجاد مشکلاتی در شرکت شد. شایعاتی مبنی بر سوءمدیریت وجوه کاربران وجود دارد و این شرکت در روزهای آتی کمک مالی دریافت می کند.