منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدافع میشیگان در یک قرارداد تأییدیه ، پول رمزنگاری دریافت می کند

مدافع میشیگان در یک قرارداد تأییدیه ، پول رمزنگاری دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Cade McNamara ورزشکار میشیگان ولورینز اولین قرارداد پرداخت رمزنگاری را امضا کرد.
• ورزشکاران کالج ممکن است با سفارش NCAA تصویر و نام خود را برای تبلیغات ارزهای رمزپایه قرض دهند.

Cade McNamara ، مهاجم تیم میشیگان ، در یک معامله جدید ، حقوق رمزنگاری دریافت می کند. شرکت خدمات رمزنگاری More Management اعلام کرده است که آنها برای تبلیغ پلتفرم خود با مک نامارا توافق کرده اند.

هدف مدیریت بیشتر افزایش قدرت در تجارت ارزهای رمزنگاری شده است و آنها معتقدند مک نامارا می تواند به آنها در رسیدن به این اهداف کمک کند. تصور می شود بازیکن میشیگان اولین ورزشکاری است که بابت یک قرارداد/معامله رمزنگاری معتبر ، پول رمزنگاری دریافت می کند.

تبلیغات پرداخت رمزنگاری شده در دنیای ورزش عادی شده است

پرداخت رمزنگاری

کید مک نامارا ، مدافع میشیگان ولورینز ، هیجان زده است که بخشی از تیم More Management است و حقوق رمزنگاری دریافت می کند. این ورزشکار می خواهد در مورد رمزنگاری و نحوه عملکرد کل سیستم پرداخت ارزهای رمزنگاری شده اطلاعات کسب کند و از مردم خواسته است که همین کار را انجام دهند.

طرح ورزشی در سطح کالج در ماه جولای زمانی که انجمن ملی دوومیدانی ملی پرداخت های خارجی را پذیرفت ، تمدید شد. صرف نظر از منبع درآمد آنها ، شرکت ها می توانند با پرداخت هزینه تصویری از ورزشکاران ، کمپین های تبلیغاتی مختلفی را برای تقویت آنها اجرا کنند.

در اوایل آگوست ، Yummy Crypto ، یک شرکت تجارت الکترونیک غیر متمرکز ، یک پیشنهاد وسوسه انگیز به تیم ایالت فلوریدا داد. صرافی ارزهای دیجیتال پیشنهاد داد به هر بازیکن 500 دلار رمزنگاری کند تا خدمات خود را به صورت آنلاین تبلیغ کند.

با این حال ، معلوم نیست مک نامارا چقدر مبلغ قرارداد تبلیغاتی را امضا کرده است ، اما به گفته منابع معتبر ، انتظار می رود این پیشنهاد عالی باشد. برخی از دوستان ورزشکار همچنین قراردادهایی را برای تبلیغ تی شرت یا آزمایش برخی بازی های NFT با کاربران امضا کرده اند.

مک نامارا اولین فصل خود را با 43 امتیاز از 71 امتیاز انجام داد ، جایی که 420 یارد را پشت سر گذاشت و 5 تاچ تاون انجام داد. این نمایش ها نقطه عطفی برای ورزشکاری بود که اکنون چندین پیشنهاد تبلیغات آنلاین دریافت کرده است.

مدیریت بیشتر به دنبال کسب موقعیت در بازار رمزنگاری است

مدیریت بیشتر مشتاق همکاری در کنار کید مک نامارا است. مدیرعامل شرکت ، پیتر کلمکا ، تصور می کند که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در پلتفرم وی با مک نامارا افزایش می یابد. کلمکا فکر می کند این قرارداد با ورزشکار باعث ایجاد انگیزه در سایر بازیکنان برای پرداخت هزینه رمزنگاری برای تبلیغات می شود.

M More Management می خواهد با مک نامارا رابطه ای طولانی مدت داشته باشد. با این حال ، شرکت رمزنگاری مشخص نکرده است که با کدام توکن به ورزشکار پرداخت خواهد کرد.

Cade Cunningham ، بازیکن دیترویت پیستونز ، پیشتر با یک شرکت BlockFi موافقت کرده بود. به طور مشابه ، کانینگهام تصویر و نام خود را برای تبلیغ پلتفرمی که خدمات مالی او را ارائه می دهد ، قرض می دهد. طبق گزارشات ، این ورزشکار قرارداد پرداخت با بیت کوین را امضا کرد که یک گزینه عالی است.