منو سایت

محصولات مبتنی بر جامعه و توضیح آنها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای اجرای هر پروژه ، باید یک سرمایه اولیه باشد. بنابراین ، این یک نکته است-برای جمع آوری این سرمایه اولیه. برخی از ویژگی ها در زمینه FIAT مشترک وجود دارد.

متداول ترین آن “گام زدن” است. نحوه عملکرد: فرد درک روشنی از ایده ، استراتژی و نحوه اجرای آن دارد و با همه اینها ، می فهمد که آنها می توانند طاقچه ای را که هنوز پر نشده است یا رقبای ضعیفی را اشغال می کنند ، اشغال کنند. به نظر می رسد تنها چیزی که مورد نیاز است بستری است که همه اینها روی آن کار می کند. در اینجا کارآفرین ما می تواند سه راه را طی کند:

  • ارائه دقیق ترین طرح تجاری به سرمایه گذاران بالقوه.
  • ایده خود و طاقچه ای که برای آن کار خواهد کرد را کاملاً اثبات کنید.
  • امیدوارم همه چیز درست شود.

به اصطلاح تأمین مالی جمعی نیز وجود دارد. یک راه حل بسیار جالب از آنجا که جمع آوری کمک های مالی برای یک پروژه کاملاً به عهده جامعه است. معروف ترین پلتفرم سرمایه گذاری جمعی Kickstarter. در اینجا مردم پروژه های خود را ارسال می کنند و به دنبال بودجه ای برای توسعه هستند. همچنین سرمایه گذاران را جذب می کند که می توانند بدون سرمایه گذاری زیاد چیزی ارزشمند را بیابند. با تشکر از این ، این پروژه به طور کامل توسط نهنگ ها تأمین نمی شود ، اما بودجه لازم را منحصراً از جامعه دریافت می کند. با موفقیت در دنیای ارزهای رمزنگاری شده راه اندازی شد.

نشانه مبتنی بر جامعه مرجع

DogeCoin به دلیل جذابیتی که به عنوان یک دارایی ارزشمند مبتنی بر الگوهای رفتاری دارد ، مرجع و اولین سکه مبتنی بر جامعه است. سکه های مبتنی بر جامعه در بازار رمزنگاری بسیار محبوب شده اند و تعداد زیادی توکن ، سیستم عامل و راه حل هایی را که به این اصل پایبند هستند تولید می کنند.

با این حال ، بین پروژه های مبتنی بر سکه و پروژه های اجتماعی تفاوت وجود دارد. بنابراین “مبتنی بر جامعه” به چه معناست؟ سکه های مبتنی بر اجتماع تقریباً همیشه بر اساس پاداش های هودلینگ و سرمایه گذاری هستند. آنها همچنین بر تصویر نام تجاری و همه چیز پیرامون آن تمرکز می کنند تا مفید واقع. البته این باعث تردید و دلهره می شود.

پلتفرم های IDO 

این مدار طرحواره IDO و ISO باعث شده است که جامعه بتواند مشارکت کننده مستقیم یک پروژه باشد. در نتیجه ، اعضای جامعه ای که روی سکه سرمایه گذاری کرده اند ، در حال حاضر دارایی ای برای سود دارند. اگرچه هنوز کلاهبرداری های زیادی در دنیای رمزنگاری وجود دارد ، اما مشارکت مستقیم جامعه در این پروژه همچنان برای نتیجه آینده موفقیت آن ، به ویژه در مراحل اولیه توسعه ، مهم است.

به نظر می رسد تبلیغات فزاینده پروژه های مبتنی بر جامعه باید در فضایی قابل اعتماد قرار گیرد تا سرمایه گذاران خرده فروشی بتوانند بدون استرس کار کنند. با این وجود ، متأسفانه ، این برنامه فقط بر روی سیستم عامل های IDO کار می کند ، زیرا آنها گزینه مطمئن تری برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه یک پروژه را ارائه می دهند.

بخش جامعه در پروژه های IDO

موفقیت IDO یک مشکل دشوار است. تقریباً همه IDO ها شکست می خورند زیرا ایجاد یک جامعه کار بسیار دشواری است و به تلاش زیادی نیاز دارد.

دیزی – پروژه DCO مرجع 

به نظر می رسد دیزی یک اکوسیستم است. این رهبر در جذب افراد جدید است. آنها یک اجتماع قدرتمند را گردآوری کرده اند و DCO (پیشنهاد جامعه غیر متمرکز) آنها جامعه محور است.

هسته اصلی “مبتنی بر جامعه” بودن در دنیای رمزنگاری ، حفظ پیروان و ایجاد ارتباط با آنها است. دیزی این کار را با سالها تمرین و توسعه مداوم و مداوم انجام می دهد. برخلاف بسیاری از سیستم عامل های IDO که از ابتدا شروع می شوند ، Daisy DCO این مزیت را دارد که جامعه خود را وفادار و مایل به شروع پروژه های انکوباتور در این پلتفرم دارد.

مزایای دیزی چطور؟ اولاً ، Daisy یک پروژه متقابل زنجیره ای قابل همکاری است و هدف این است که تا آنجا که ممکن است بسترهای بلاک چین متحد شوند. هدف دیزی این است که به طور سیستماتیک از رشد محصولات با توزیع یکنواخت در دورهای فروش پشتیبانی کند.

دیزی پروژه خود را شبیه به سرمایه گذاران امروزی می داند و محصولات ذکر شده را ضمانت سرمایه گذاری می کند. یکی از راه حل های دیزی ، رویکرد آن در حل مسائل مدیریتی است.

تمام DCO هایی که در دیزی برگزار می شوند توسط جامعه از طریق سیستم انتخاباتی تعیین می شوند. به دنبال تیم دیزی ، “رای دموکراتیک مشخص” در جامعه وجود خواهد داشت. به این ترتیب ، با رأی دادن به یک محصول خاص ، جامعه می تواند تصمیم بگیرد که آیا این پروژه شایسته جوجه کشی در پلتفرم دیزی است یا خیر تا دیزی کل فرایند سازگاری را بر روی پلت فرم به اعضای جامعه برون سپاری کند.

دیزی یک روش توافق DPoS ارائه می دهد که در نقطه اجتماع کار می کند. به عنوان یک قاعده ، شرکت کنندگان را به اعتبارسنجان و اعضای جامعه تقدیم می کند و بسته به مشارکت آنها در این امر ، جایزه می دهد.

پایان دادن

واضح است که پروژه های مبتنی بر جامعه و تأمین سرمایه جمعی مهمترین مواردی هستند که DEFI را تعریف می کنند ، که کل بازار رمزنگاری را به سمت بالا حرکت می دهد.