منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجموعه ENS NFT در رتبه اول فروش در OpenSea قرار دارد

مجموعه ENS NFT در رتبه اول فروش در OpenSea قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مجموعه ENS NFT جهش عظیمی را برای جهش BAYC به عنوان پرتقاضاترین در OpenSea ثبت کرده است. طبق سوابق، به دلیل افزایش خیره کننده 170 درصدی در 24 ساعت گذشته، به این موفقیت دست یافت. NFT در حجم روزانه و هفتگی پیشتاز BAYC است.

ENS NFT ها در یک هفته 43 درصد افزایش را ثبت کردند

در هفت روز گذشته، مجموعه ENS NFT حجم بالای 2300 ETH، به ارزش بیش از 3 میلیون دلار را ثبت کرد. از سوی دیگر، BAYC توانست افتی را ثبت کند تا در اندکی بیش از 2100 ETH باقی بماند. در مورد سود و زیان خود، ENS شاهد افزایش شدید 43 درصدی نسبت به هفته گذشته بود، در حالی که BAYC در همان بازه زمانی همان درصد کاهش یافت.

در طول هفت روز گذشته، حدود 9000 ENS معامله شده است در مقایسه با 16 BAYC که در همان زمان دست به دست شده است. با این حال، هنوز فاصله زیادی بین قیمت هر دو مجموعه NFT وجود دارد. در حالی که ENS به طور متوسط ​​16 دلار است، BAYC حدود 124000 دلار به فروش می رسد. NFT ها سر و صدای زیادی در بازار ایجاد کرده اند زیرا معامله گران همچنان به جمع آوری اقلام دیجیتال گرانبها برای فروش ادامه می دهند.

ENS در ماه گذشته 2 میلیون کاربر را جذب کرد

دامنه های ENS به طور قطعی به کیف پول های رمزنگاری گره خورده اند. این بدان معنی است که کاربران می توانند به جای ارسال رشته طولانی معمول از نویسه های الفبایی به عنوان آدرس کیف پول، .eth را در پشت هر نامی که می خواهند اضافه کنند. گذشته از آن، آنها همچنین به عنوان NFT عمل می کنند. در به روز رسانی آمار اخیر توسط OpenSea، بیش از 500000 دارنده ENS NFT در این پلت فرم هستند. حجم کل معاملات بالای 56000 ETH ثبت شده است که به بیش از 86 میلیون دلار تبدیل می شود. نام دامنه ENS در ماه گذشته با افزایش بیش از 2.17 میلیون کاربر، نام دامنه خود را ایجاد کرد.

این عمل واحد تقریباً تمام فروش نام دامنه ثبت شده در بازار را بر عهده داشت. با آماده شدن اتریوم برای ادغام، کاهش شدیدی در هزینه های گاز در اتریوم مشاهده شد. به این ترتیب، ثبت یک ENS آسان تر است زیرا قیمت آن اکنون ناچیز است. به گفته یکی از مدیران اجرایی، انتظار می‌رود افراد بیشتری از سرویس ENS استقبال کنند که در سال‌های آینده رشدی مشابه با اتریوم دارد. در حالی که اکثر مردم نمی دانند پس از ادغام چه انتظاری داشته باشند، تحلیلگران بر این باورند که اوضاع خوب خواهد شد.