منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجله رولینگ استون برای اولین بار NFT را در همکاری با Bored Ape Yacht Club تولید می کند.

مجله رولینگ استون برای اولین بار NFT را در همکاری با Bored Ape Yacht Club تولید می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • سنگ نورد در حال حاضر در حال ضرب NFT خود است.
  • این مجله با Bored Ape همکاری می کند تا فروش را به حداکثر برساند.

مجله موسیقی رولینگ استون امروز به فضای NFT پیوست. آنها دو جلد نشریه دیجیتالی را که با همکاری BAYC توسعه یافته بودند به حراج گذاشتند. تا کنون، مجموعه نقاشی دیجیتال با تم میمون تا به امروز 1 میلیارد دلار در اندازه فروش کمکی معامله کرده است.

اتحاد بین رولینگ استون و Bored Ape Yacht Club اخیراً اجرایی شد. گردش مالی فوری از حدود 2500 نسخه محدود نشریه کاغذی شامل یک میمون بی حوصله روی جلد مجله بود.

مناقصه در SuperRare انجام می شود

امروز، آن مورد ژورنال یک NFT است و در تجارت است. SuperRare به عنوان میزبان پیشنهاد برای این NFT عمل می کند. این مزایده از امروز به مدت پنج روز متوالی ادامه خواهد داشت. از زمان شروع حراج، تماس از 20ETH یا حدود 47000 دلار در حال حاضر فراتر رفته است. در همان زمان، ارائه برای یک کیس متفاوت با ویژگی Mutant Ape به طور همزمان در SuperRare اجرا می شود.

این دو مزایده مجموعه ای از هفت مورد NFT هستند که برای تبلیغات توسط رسانه ها برنامه ریزی شده است. با این حال، آنها آنها را همراه با مخترعان Bored Ape آزاد خواهند کرد. 5 NFT بعدی به خوبی توسط هنرمندان مشهور NFT طراحی خواهند شد و شامل بازیگران Bored Ape هستند.

سایر بازیکنان در فضا

با این حراج، این رسانه به جدیدترین نسخه چاپی تبدیل شده است که به سه فضای وب ارتقا یافته است. دو هفته پیش، اکونومیست با فروش یکی از جلدهای خود به عنوان NFT به قیمت 419000 دلار، راه NFT را در پیش گرفت. همچنین مجله TIME با انتشار چند جلد دیجیتالی زودتر از ورود خود به فضای NFT خبر داد.

به گفته مجله تایمز، برخی از درآمدهای حاصل از NFTهای آنها برای گروه های محروم تامین می شود. تایمز این کار را از طریق ساختار غیرانتفاعی خود انجام خواهد داد. اما برجسته‌تر این بود که نیویورک تایمز 500000 دلار برای سرمقاله NFT در ماه مارس دریافت کرد.

با این حال، این فقط نوک کوه یخ است. چند ماه پیش، Playboy شروع به انتشار NF کرد. NFT ها چندین سال فتوگرامتری و هنر را نمایان می کردند. این سریال، در میان سایر موارد، تصاویری از چین‌های مرکزی قدیمی داشت. علاوه بر این، NFT های فورچون وجود دارند که در بازار OpenSea برای فروش عرضه شدند.

با این حال، هیچ یک از این انتشارات با یک برچسب مشترک DeFi برای انتشار خود توافق نداشتند. شراکت با یک برچسب معروف به عنوان Bored Ape را کنار بگذارید.

برای توجیه وحدت هدف بین دو نهاد. گاس ورنر، مدیر رسانه، گفت که این رسانه برای چندین دهه همیشه در کنار هنرمندان بوده است. بنابراین او معتقد است که این دو برند به خوبی هماهنگ هستند. او اظهار داشت که Bored Ape به موسیقی و فرهنگ علاقه دارد و به آنها به عنوان شرکای عالی برای اجرای پروژه برتری می دهد.

NFT برای هنرمندان تجسمی و موسیقیدانان به طور یکسان رایج است. اما به دلیل ماهیت پرسود آن، خبرنگاران و خانه های رسانه ای راه خود را پیدا می کنند. به عنوان مثال، کوارتز یک مقاله NFT را فروخت و آن را حدود 1800 دلار فروخت. به طور مشابه، آسوشیتدپرس یک اثر هنری دیجیتال را به عنوان NFT به حراج گذاشت.