منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متاورس ورزشی LootMogul 200 میلیون دلار از GEM تأمین می کند

متاورس ورزشی LootMogul 200 میلیون دلار از GEM تأمین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Gem Global Yield LLC SCS (GGY)، واحدی از GEM، 200 میلیون دلار سرمایه گذاری در استارتاپ متافور ورزشی LootMogul انجام داده است. این امر جذب بازی های بلاک چین را برای سازمان های ورزشی و ورزشکاران تسریع می کند و در واقع یک تجربه همه جانبه برای طرفداران ورزش را فراهم می کند.

پس از فهرست بورس اوراق بهادار، GEM به LootMogul تسهیلات اشتراک سهام تا سقف 200 میلیون دلار برای یک دوره 36 ماهه ارائه می‌دهد که به LootMogul اجازه می‌دهد با انتشار سهام سهام GEM به پول نقد دسترسی داشته باشد.

زمان و حداکثر اندازه چنین برداشت هایی تحت کنترل LootMogul خواهد بود. با این حال، هیچ حداقل نیاز برداشت وجود ندارد.

پیش‌بینی می‌شود که این بودجه به ارائه انعطاف‌پذیری مالی برای حمایت از برنامه‌های توسعه استراتژیک شرکت متاورس کمک کند، که شامل توسعه شهرهای ورزشی متا (مجازی) در سراسر جهان با مزایای واقعی، مارک‌ها و ورزشکاران حرفه‌ای در یک متاورس واقعی و بلاک چین است. پلت فرم (چند زنجیره ای) در چندین دستگاه مانند Oculus، HoloLens، Web، Mobile و Console.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که همکاری با بلاک چین منبع باز DigitalBits در ماه آگوست برای توسعه توکن های MOGUL، یک توکن بومی برای محیط بازی آن اعلام شد. این سکه به استخر نقدینگی XDB/MOGUL صرافی غیرمتمرکز NicoSwap معرفی خواهد شد.

به گفته راج راجکوتیا، مدیرعامل LootMogul

LootMogul واقعاً از این تعهد سرمایه‌گذاری GEM خوشحال است، زیرا ورزشکاران، طرفداران و بازاریابان را قادر می‌سازد تا تعامل و ابزارهای همه جانبه‌ای را برای ایجاد پل تجارب در فراجهان وب 3 و دنیای واقعی ارائه دهند.

آنچه باید در مورد LootMogul و GEM بدانید

پلتفرم متاورس ورزشی (web 3) توسط ورزشکاران اداره می شود و توسط بازی های بلاک چین، فروشگاه های متا برای مارک ها و ورزشکاران، و املاک مجازی با جوایز واقعی (IRL) پشتیبانی می شود. گیمرهای وب 2 و علاقه مندان به ورزش از طریق LootMogul که در حال رشد جامعه web3 است با متاورس آشنا می شوند.

GEM Digital Limited شرکتی است که در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کند. این شرکت مستقر در باهاما به طور فعال به دنبال توکن های کاربردی بالقوه ارائه شده در بیش از 30 صرافی متمرکز و غیرمتمرکز در سراسر جهان، سازماندهی و تامین مالی است.

بازارهای نوظهور جهانی (“GEM”) یک سازمان سرمایه گذاری جایگزین با 3.4 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت است. بیش از 540 تراکنش را در 72 کشور انجام داده است.