منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مبادله Binance ادعا شده است که در بازار دستکاری شده است

مبادله Binance ادعا شده است که در بازار دستکاری شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بایننس متهم به دستکاری در بازار شد.
  • شرکت مبادله ای ادعا را رد کرده و متقلبان را مقصر می داند.
  • بایننس تحت کنترل بسیاری از نهادهای نظارتی در سراسر کشور قرار گرفت.

صرافی صرافی Binance شماره یک ادعا شده است که بازار ارزهای رمزنگاری شده را دستکاری کرده است.

یک کاربر توئیتری با نام مستعار در آخر هفته با نام RealFulltimeApe در کلمات خود ادعا کرد که Binance “یک نمای کلی از سطح بالای معدل را نگه می دارد و عمداً قیمت را کاهش می دهد تا آنها را برای سود خارج کند.”

کاربر ناشناس در توییت گفت که او قبلاً به عنوان یک مهندس داده بزرگ با صرافی Binance کار می کرد و به زودی مدرکی ارائه خواهد داد. با این حال ، هیچ اثباتی از زمان توئیت ارائه نشده است.

“من چندین فایل صوتی و تصویری در داخل دفتر دارم که مدیریت در آنها به وضوح در مورد” سریع “تصفیه” طول و شورت “های بیش از حد پیش از ادامه افزایش/کاهش قیمت ، به منظور افزایش صندوق و سود بیمه شرکت ها صحبت می کند ، ”ادعا کرد کاربر.

با این حال ، کاربر این توییت ها را در زمان مطبوعات حذف کرده و حساب نیز حذف شده است.

صرافی بایننس به ادعاهای دستکاری بازار پاسخ می دهد

همانطور که انتظار می رفت صرافی Binance به شدت به این ادعا اعتراض کرد و خاطرنشان کرد که آنها هرگز خلاف منافع کاربران خود عمل نکرده اند.

مبادله بایننس در یک توییت در روز دوشنبه اظهار داشت که اهمیت اصلی آن بر تجربه مشتریان و صداقت تجاری است.

این صرافی ادعاهای دستکاری بازار را ناشی از نشریاتی می داند که ترس ، عدم اطمینان و تردید را گسترش می دهند ، و همچنین برخی از افراد که خود را شبیه کارکنان این صرافی می دانند.

صرافی بایننس در پایان خاطرنشان کرد که این حق را برای خود محفوظ می دارد تا برای حفظ منافع خود اقدام قانونی کند. با این حال ، این صرافی بیان می کند که برای سوت زدن مسئولانه ای که از اعتماد جامعه خود محافظت می کند ، باز بود.

در توییت Binance مشخص نیست که آیا آنها در توییت RealFullTimeApe صحبت کرده اند یا ظاهراً سلب مسئولیت خود را کرده اند.

بایننس و تنظیم کننده ها

این صرافی در سراسر جهان مورد هدف قرار گرفته است و بسیاری از تنظیم کنندگان ادعا می کنند که این صرافی به طور غیرقانونی فعالیت می کند. همچنین باعث شده است که صرافی برخی از شرکای خود را که در کنار آن برای ارائه راه حل های پرداخت کار می کنند از دست بدهد.

این صرافی همچنین موضوع بیش از یک دعوی حقوقی به دلیل نقض قوانین آن در معاملات آتی است.

با این حال ، چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل شرکت ، در پایان گفت که این شرکت تعیین مقامات نظارتی و سازگار با اولویت را برای کمک به خارج شدن از هدف بی وقفه خود توسط تنظیم کننده ها در سطح جهان در اولویت قرار می دهد.