منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماینر بیت کوین Argo Blockchain قصد دارد ورشکستگی کند

ماینر بیت کوین Argo Blockchain قصد دارد ورشکستگی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Argo Blockchain، یک شرکت استخراج کننده ارزهای دیجیتال، به دلیل یک خطای اداری در ۱۲ دسامبر، قصد خود را برای اعلام ورشکستگی زودتر از حد انتظار اعلام کرد.

ویل فاکسلی، مدیر محتوا در Compass Mining، اولین کسی بود که ارسال شده اسکرین شات از اعلامیه ویژه ای که آرگو بلاک چین در 9 دسامبر منتشر کرد.

در این مقاله با عنوان “اطلاعات ویژه برای سهامداران” یک اعلامیه ویژه Argo گنجانده شده بود که نشان می داد شرکت ماینینگ ارز دیجیتال به طور داوطلبانه یک دادخواست برای حمایت تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده تنها دو روز دیگر ارسال خواهد کرد.

فاکسلی ادامه داد که از تماشای این همه تیم درخشان که توسط اقتصاد سخت ماینینگ از بین رفته اند متاسفش می کند، اما در عین حال برای همه کسانی که در حال تحمل طوفان بودند آرزوی موفقیت کرد.

آنچه در مورد بلاک چین آرگو اتفاق افتاده است

روز جمعه 9 دسامبر، معاملات سهام آرگو بلاک چین (ARBK) که در لندن قرار دارد، در بریتانیا و ایالات متحده متوقف شد. دلیل مشخصی برای تعلیق علنی نشد، اگرچه در بیشتر موارد به این دلیل است که اطلاعیه مهمی در شرف انتشار است.

بر اساس بیانیه ای که شرکت در آن زمان برای بورس لندن منتشر کرد، در صورتی که آرگو نتواند تامین مالی اضافی را تامین کند، شرکت به زودی جریان نقدی منفی را تجربه خواهد کرد و مجبور خواهد شد یا فعالیت های خود را کاهش دهد یا فعالیت تجاری را به طور کامل متوقف کنید.

آرگو در پایان اکتبر اعلام کرد که پیشنهاد جمع آوری 27 میلیون دلار از یک سرمایه گذار استراتژیک به نتیجه نرسیده است که منجر به کاهش بیش از 70 درصدی قیمت سهام این شرکت شد.

بخشی از دارایی‌های بیت‌کوین آرگو در ماه آگوست برای برآورده کردن تعهدات بدهی بیت‌کوین به Galaxy Digital مورد استفاده قرار گرفت. این قبل از تلاش ناموفق بودجه در ماه اکتبر انجام شد.

در مقایسه با 204 بیت کوین یا معادل بیت کوین که در ماه اکتبر استخراج شد، کسب و کار فناوری بلاک چین واقع در لندن در ماه نوامبر 198 بیت کوین یا معادل بیت کوین استخراج کرد.

این بیشتر در نتیجه افزایش دشواری استفاده از شبکه بیت کوین بود. هش ریت کلی کسب و کار بدون تغییر باقی می ماند و 2.5 اگزاهش در ثانیه است. سود ماینینگ در ماه نوامبر به 29 درصد رسید که کمتر از 32 درصد در اکتبر بود.

آرگو و بسیاری دیگر از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که به‌صورت عمومی فهرست شده‌اند، اخیراً به دلیل ترکیبی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و افزایش هزینه‌های برق، با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

ماینرهای بیت کوین با مشکلات مالی روبرو هستند که درخشش هجوم دیجیتالی طلا در ایالت تگزاس را کمرنگ می کند. در نتیجه، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین چیزی را پشت سر می‌گذارند که برخی از آن می‌ترسند که سرزمینی بایر از سایت‌های ناقص و تجهیزات متروکه باشد.

ایالت تگزاس برای رسیدن به هدف خود مبنی بر تبدیل شدن به بهشتی برای استخراج ارزهای دیجیتال، با ارائه انرژی ارزان و مقررات مطلوب، ماینرها را به شدت مورد علاقه خود قرار داده است. در نتیجه، بسیاری از ماینرها برای خرید ماشین آلات گران قیمت و ساخت زیرساخت وام هایی بالغ بر میلیاردها دلار دریافت کرده اند.

در 6 دسامبر، دشواری استخراج بیت کوین تا 7.32 درصد کاهش یافت، بزرگترین افت از ژوئیه 2021. این شرکت در گزارش عملیاتی نوامبر خود که در 9 دسامبر منتشر شد، گفت که همچنان به دنبال سرمایه در گردش برای رفع نیازهای فعلی خود است و اطلاعات بیشتر در تاریخ بعدی ارائه خواهد شد.