منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماینرهای بیت کوین تحت تاثیر افزایش نرخ برق هستند

ماینرهای بیت کوین تحت تاثیر افزایش نرخ برق هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ماینرهای بیت کوین چند روز مانده به آغاز ماه ژوئن، صنعت ماینینگ کریپتو خوشبین است و از افزایش عملیات خود خبر می دهد. ایالات متحده یکی از مرتبط ترین کشورها برای استخراج بیت کوین یا سایر توکن های غیرمتمرکز است. دولت واشنگتن نرخ برق را به نفع استخراج کنندگان بیت کوین افزایش داده است.

بر اساس گزارش ها، دولت جو بایدن نرخ برق را به 29 درصد افزایش می دهد. تحقیقات نشان می دهد که استخراج ارزهای دیجیتال حدود 204.5 تراوات در ساعت در سال مصرف می کند، که با کل انرژی مصرف شده در کشورهایی مانند تایلند در مدت مشابه قابل مقایسه است.

ماینرهای رمزنگاری عملیات خود را در ایالات متحده افزایش خواهند داد

ماینرهای بیت کوین

بیش از یک سال پس از تحریم‌های اعمال شده توسط چین بر استخراج‌کننده‌های رمزنگاری، قلمرو آمریکای شمالی به عنوان جایگزینی برای همه آن شرکت‌های رمزنگاری عمل می‌کند. با این حال، ماینرهای بیت کوین مجبور به تطبیق با قوانین وضع شده در کشور شده اند که عمدتاً بر کاهش گازهای مضر متمرکز است. از سال 2021، معدنچیان استفاده از برق تجدیدپذیر را برای پاسخگویی به این تقاضا ترویج کرده اند.

شرکت هایی مانند Bit Digital و BlockFusion ماشین آلاتی را نصب کرده اند که برای بازیابی انرژی و تمیز کردن آن استفاده می شود. هر توسعه از افزایش گازهای سمی جلوگیری می کند، اگرچه هنوز برای دولت ایالات متحده کافی نیست.

گزارش شده است که کابینه بایدن در حال برنامه ریزی برای کاهش برق اختصاص داده شده به مزارع استخراج کریپتو در این کشور است. همچنین گروهی از قانونگذاران برای افزایش نرخ برق مبارزه می کنند.

سرمایه توسط ماینرهای BTC تقسیم می شود

ماینرهای بیت کوین

در حالی که قانونگذاران ایالات متحده بر سر قوانین استخراج کریپتو با هم مبارزه می کنند، واشنگتن همچنان با افزایش تعداد ماینرهای بیت کوین دچار اختلاف است. ایستگاه رادیویی ملی KPQ نشان داد که شهرستان داگلاس اجازه استخراج بیت کوین را نمی دهد. این به این دلیل است که استخراج کریپتو می تواند بیش از 25 درصد از برق مصرفی شهروندانش را به خود اختصاص دهد.

مدتی است که پایتخت مرکز عملیات ارزهای دیجیتال بوده است، اما با اعمال آخرین قوانین، سرعت این امر کاهش یافته است. طبق گزارش‌ها، مزارع استخراج کریپتو به دلیل انعطاف‌پذیری اعمال شده توسط شهردار و بسیاری از قانون‌گذاران به شهرهایی مانند نیویورک نقل مکان کرده‌اند.

صنعت ماینینگ کریپتو به قدری در اپل بزرگ فعال بوده است که قانونگذاران آن یک پروژه قانونی ایجاد کردند. اشاره شده است که این طرح کار مزارع معدنی را برای حدود سه سال تایید می کند. این طرح در 13 ژوئن 2022 ارائه می شود و نتایج آن در هفته های بعدی قابل مشاهده خواهد بود.