منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مانیگرام سرویس پرداخت مبتنی بر USDC را شناور می کند

مانیگرام سرویس پرداخت مبتنی بر USDC را شناور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مانی گرام رسما راه اندازی سرویس پرداخت مبتنی بر USDC خود را اعلام کرد. طبق بیانیه این شرکت، کاربران مجاز به ارسال و دریافت USDC خواهند بود که می‌تواند از طریق ارز دیجیتال یا پول نقد برداشت شود. این شرکت پرداخت فرامرزی در چند ماه گذشته با این ایده در حال معاشقه بوده است و نشانه هایی را به سمت راه اندازی سوق داده است. مانی‌گرام به منظور تحقق روند روان پرتاب، با دایره همکاری کرد.

مانی گرام نقل و انتقالات سال اول را رایگان خواهد کرد

بر اساس اعلامیه توسط سرویس پرداخت، این سرویس جدید در چندین کشور که حواله‌های ارسالی را در سراسر جهان انجام می‌دهند، در دسترس خواهد بود. این کشورها شامل کانادا و فیلیپین و ایالات متحده و سایر کشورها می شود. در بیانیه رسمی همچنین اشاره شده است که برداشت ها در حال حاضر کاربردی نیستند زیرا شرکت آنها را در پایان ماه فعال خواهد کرد.

مانی‌گرام همچنین به منظور تشویق به پذیرش و پذیرش گسترده توسط بازار عمومی اعلام کرد که معامله‌گران برای هر انتقالی که در سال اول انجام می‌دهند، هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. طبق اعلامیه اخیر چند ماه پیش، زمانی که Moneygram این ایده را مطرح کرد، اشاره کرد که Stellar پروژه جدید را میزبانی خواهد کرد. با این کار، کاربران علاقه مند به استفاده از سرویس جدید ممکن است نیاز به خرید کیف پول Stellar داشته باشند.

Stellar قصد دارد پذیرش USDC را افزایش دهد

با توجه به به روز رسانی ارائه شده در آن زمان، شرکت پرداخت قصد دارد از این ابتکار برای راه اندازی یک کمپین عظیم در ارتباط بین ارز دیجیتال و پول نقد استفاده کند. همچنین می‌خواهد به دنیا نشان دهد که چگونه می‌توان از دارایی‌های دیجیتال برای پرداخت‌ها، در میان دیگر پلتفرم‌ها، استفاده کرد. در بیانیه یکی از مدیران ارشد Stellar، این به‌روزرسانی جدید، شمول مالی طیف وسیعی از افرادی را که در حال حاضر از خدمات مالی کمتری برخوردار هستند، تضمین می‌کند.

اگرچه آمارها دقیق نبوده است، یک نظرسنجی اخیر رقم بزرگسالان بدون بانک را در حدود 1.7 میلیارد نشان می دهد. این به این معنی است که جمعیت شامل خدمات مالی نیست که مانیگرام می خواهد آن را حذف کند. این شرکت پرداخت قصد دارد از طریق بلاک چین به این مهم دست یابد، که می تواند آنها را به سایر خدمات باز کند. همچنین Circle اخیراً اعلام کرد که به دنبال تصاحب CYBAVO است. Circle قصد دارد از پلتفرم رمزنگاری بیشتر برای تقویت فشار خود برای پذیرش USDC استفاده کند. استیبل کوین در حال حاضر از نظر ارزش بازار رتبه دوم را دارد و توسط دلار پشتیبانی می شود.